چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
فکری: طرفداران نساجی حق بدهند، گوشه دل‌مان استقلال را دوست داریم/ فرصتی آنچنانی به استقلال ندادیم

فکری: طرفداران نساجی حق بدهند، گوشه دل‌مان استقلال را دوست داریم/ فرصتی آنچنانی به استقلال ندادیم


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، محمود فکری پس از تساوی یک – یک تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل استقلال در هفته بیست‌وششم لیگ برتر، اظهار داشت: جا دارد به تک تک بازیکنان نساجی خسته نباشید بگویم، چون یک بازی خوب دیگر را با جان و دل انجام دادند. ما توانستیم هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم برنامه‌هایی را که به بازیکنان داده بودیم، پیاده کنیم و تقریباً فرصتی آنچنانی به استقلال ندادیم. البته یکسری فرصت‌هایی داشتند که درخشش علیرضا حقیقی باعث شد که دروازه‌مان بسته بماند.

وی با بیان اینکه «توانستیم در مجموع یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.»،‌ در مورد مسائل داوری دیدار استقلال – نساجی گفت: مسئله داوری را به کارشناسان داوری محول می‌کنیم، چون روی برخی صحنه‌ها هم ما و هم استقلالی‌ها اعتراض داشتند. خوشبختانه دوربین‌های زیادی در ورزشگاه هستند و صحنه‌های بازی را نشان می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره اظهارات روز گذشته‌اش که گفته بود از هر نتیجه این بازی خوشحال خواهد بود، خاطرنشان کرد: موهای سفیدی که روی سر و صورتم می‌بینید، در استقلال سفید شده است. طرفداران نساجی باید به من حق بدهند، چون با استقلال خاطره دارم و جوانی‌ام را در این تیم گذرانده‌ام. اولین بازی‌ام با استقلال را مقابل نساجی انجام دادم و صحنه‌ اشک‌هایم ثبت شده است. طرفداران نساجی حق بدهند، چون گوشه دل‌مان استقلال را دوست داریم. از هواداران خواهش می‌کنم بازیچه یکسری از دوستان نشوند، چون بعد از مصاحبه روز گذشته من یکسری افراد سوءاستفاده کرده و تمرکز بازیکنان را به‌هم زدند. این دوستان دنبال این هستند که نساجی نتیجه نگیرد. هواداران باهوش باشند و بدانند تا آخرین لحظه برای سربلندی نساجی تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم برای طرفداران نساجی روزهای خوبی را رقم بزنیم.

فکری در پایان گفت: نتیجه بازی برای ما خوب بود، اما فکر کنم برای استقلال راضی‌کننده نبود. امیدوارم هم استقلال و هم نساجی در ادامه بازی‌های لیگ امتیازات کامل را بگیرند.

۲۵۵ ۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : فکری: طرفداران نساجی حق بدهند، گوشه دل‌مان استقلال را دوست داریم/ فرصتی آنچنانی به استقلال ندادیم

فکری: طرفداران نساجی حق بدهند، گوشه دل‌مان استقلال را دوست داریم/ فرصتی آنچنانی به استقلال ندادیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش