جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
فکری: خوشحالم اولین بازی بیرون از خانه استقلال در اهواز برگزار می‌شود

فکری: خوشحالم اولین بازی بیرون از خانه استقلال در اهواز برگزار می‌شود


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ محمود فکری درباره دیدار امروز تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: خوشحالیم اولین بازی بیرون از خانه ما در استان خوزستان برگزار می‌شود، چرا که اهواز خانه دوم استقلال است و طرفدار زیاد و پرشوری داریم. امیدواریم با یک بازی خوب هواداران سرتاسر ایران و این استان را خوشحال کنیم.

وی افزود: بازی امروز هم برای ما و هم فولاد سخت است، هر دو تیم مدعی قهرمانی در این فصل هستند. فولاد از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره‌مند است و امیدوارم بازی قشنگی شود. هر د تیم دنبال فوتبال بازی کردن و گرفتن امتیاز هستند، اما با توجه به شرایط روحی بازیکنان ما، امیدوارم با دست پر برگردیم شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: از یک طرف پنجره نقل و انتقالاتی ما باز شد و می‌توانیم از بازیکنان جدیدمان استفاده کنیم، از یک طرف هم  سه بازیکن به نام‌های محمد نادری، احمد موسوی و سیاوش یزدانی را در اختیار نخواهیم داشت. در مجموع نگرانی نداریم و می‌دانیم بازیکنان ما با انگیزه هستند تا خوارانی که منتظر گرفتن نتیجه تیم‌شان هستند را، خوشحال کنند.

فکری در پایان گفت: امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم، دیداری که هر اتفاقی بیفتد، امیدوارم به دور از حاشیه  و سالم باشد و در نهایت ما برنده باشیم. 

۲۵۸ ۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : فکری: خوشحالم اولین بازی بیرون از خانه استقلال در اهواز برگزار می‌شود

فکری: خوشحالم اولین بازی بیرون از خانه استقلال در اهواز برگزار می‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش