یکشنبه , ۴ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
فولاد خوزستان مستحق کسب پیروزی بود/ با ترس بازی کردیم

فولاد خوزستان مستحق کسب پیروزی بود/ با ترس بازی کردیم


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، میشو کریستیچوویچ در نشست خبری پس از شکست شاگردانش مقابل فولاد خوزستان گفت: در دیدار امروز کمی با ترس بازی کردیم و تیم فولاد در آخر سر به آنچه دنبالش بود، دست پیدا کرد و به آنها تبریک می‌گوئیم.

وی در خصوص انجام بازی امروز بدون حضور تماشاگران گفت: فوتبال بدون هوادار، هیچ جذابیتی ندارد، شرایطی که وجود دارد، یک موضوع پیچیده است و در دنیا سلامتی مهمترین مسئله است و باید به آن توجه شود.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به اینکه مجموعه باشگاه شاهین به کمک بازیکنان و دیگر اعضای تیم کار بزرگی در چهار دیدار اخیر انجام دادند، گفت: کیفیت لازم همچون سپاهان و فولاد و… را نداریم و به اندازه بقیه هم خرج نکردیم.

وی در پایان گفت: به هر حال انشا الله که بتوانیم به هدف خود و ماندن در لیگ برتر فوتبال برسیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تیم شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با یک گل مغلوب تیم فولاد خوزستان شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: فولاد خوزستان مستحق کسب پیروزی بود/ با ترس بازی کردیم

فولاد خوزستان مستحق کسب پیروزی بود/ با ترس بازی کردیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش