دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
فعالیت معادن استان سمنان به نوعی تعرض به محیط زیست تلقی می‌شود

فعالیت معادن استان سمنان به نوعی تعرض به محیط زیست تلقی می‌شود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، علی‌رضا آشناگر در حاشیه آئین گرانی داشت روز محیط‌بان به میزبانی سر محیط بانی منطقه پرور مهدی‌شهر و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فعالیت معادن به نوعی تعرض به محیط زیست تلقی می‌شود که در این راستا باید دقت نمائیم که برای استخراج معادن و ثروت آفرینی با گشاده‌دستی اقدام نکنیم، ابراز کرد: باید تلاش کنیم تا با استفاده از تجهیزات و فناوری‌های نو و جلوگیری از خام فروشی، نسبت به حفظ این میراث گرانبها همراه با کمترین خسارت به منابع طبیعی و زیست محیطی اقدام نمائیم.

وی افزود: مدیرکل محیط زیست استان سمنان در صدور مجوز فعالیت‌های صنعتی همچون گذشته، نسبت به حفظ و حفاظت از منابع زیست محیطی استان نیز اهتمام نموده و این میراث ارزشمند را برای آیندگان حفظ نمایند.

استاندار سمنان گفت: استان سمنان به واسطه‌ی موقعیت جغرافیایی و اجتماعی، رشد شتابان صنعتی خود را آغاز نموده و این روال استمرار خواهد یافت اما به موازات این رشد صنعتی، خطر و نگرانی محیط زیستی نیز افزایش می‌یابد که لازم است ضمن توجه به رشد صنعتی استان، نسبت به رفع دغدغه‌های زیست محیطی نیز بی تفاوت نباشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، استاندار سمنان از ۹ محیط‌بان برتر ملی و استانی در این مراسم که به مناسبت روز محیط‌بان و ولادت با سعادت امام رضا (ع) برگزار شد، تجلیل کرد.

در تقویم جمهوری‌اسلامی ایران، روز ولادت امام رضا علیه السلام به عنوان روز محیط‌بان نامگذاری شده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : فعالیت معادن استان سمنان به نوعی تعرض به محیط زیست تلقی می‌شود

فعالیت معادن استان سمنان به نوعی تعرض به محیط زیست تلقی می‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش