شنبه , ۱۵ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
فروش چهره در انگلستان در ازای ۱۰۰هزار پوند!

فروش چهره در انگلستان در ازای ۱۰۰هزار پوند!


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، شرکت یادشده که Geomiq نام دارد قصد دارد طراحی ظاهر ربات ها را ارتقا دهد و از همین رو ابزاری برای کپی برداری از چهره انسان ها و افزودن آن به سر ربات ها ابداع کرده است.

این شرکت که در سال ۲۰۱۷ تاسیس شده، اعلام کرده افرادی که چهره های مهربان و دوست داشتنی دارند می توانند در ازای موافقت با بهره برداری از چهره شان برای پوشاندن سر ربات ها صدهزار پوند ( معادل ۱۱۱۴۲۰ دلار) دریافت کنند.

قرار است از هر یک از این ربات ها هزاران نسخه تولید و در نقاط مختلف جهان عرضه شود. اجرای این طرح از سال ۲۰۲۰ آغاز می شود و جزئیات فنی بیشتر تنها به افرادی اعلام می شود که به همکاری با این طرح تمایل داشته باشند و از سوی شرکت یادشده نیز تایید شوند.

اگر چه ممکن است پیشنهاد مالی این شرکت برای برخی افراد وسوسه برانگیز باشد، اما پیامدهای اجتماعی، فرهنگی و امنیتی استفاده از چهره اشخاص به منظور تولید ربات امری است که ابعاد آن هنوز مشخص نشده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: فروش چهره در انگلستان در ازای ۱۰۰هزار پوند!

فروش چهره در انگلستان در ازای ۱۰۰هزار پوند!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش