دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
فروش خودروهای کارکرده در چین دوبرابر شد

فروش خودروهای کارکرده در چین دوبرابر شد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از شین‌هوا، داده‌های رسمی نشان داد، در ماه نوامبر، فروش خودروهای کارکرده چین، با افزایش سرعت ریکاوری بازار داخلی و افزایش تقاضا، رشد دو رقمی داشته است.

بر طبق گزارش وزارت بازرگانی (ام‌اوسی)، در ماه گذشته بیش از ۱.۵۷ میلیون خودروی کارکرده معامله شده است که نسبت به سال گذشته ۱۳.۷ درصد افزایش داشته است. این چهارمین ماه متوالی‌ای است که فروش خودروی کارکرده رشدی دو رقمی دارد.

در بازه زمانی ژانویه-نوامبر، بیش از ۱۲.۶۳ میلیون خودروی کارکرده در چین فروخته شده است که نسبت به سال گذشته ۴.۶ درصد کاهش داشته است.

طبق اعلام اتحادیه تولیدکنندگان خودرو در چین، بازار خودرو این کشور که به شدت تحت تأثیر اپیدمی کوید ۱۹ قرار گرفته بود، با تقاضای گسترده و سیاست‌های تشویقی در ماه آوریل ریکاوری خود را شروع کرده است.

این کشور برای رونق بخشیدن به بازار خودروهای کارکرده، تلاش کرده است تا سرعت گردش خودروهای دست دوم را کمتر کند و مالیات ارزش افزوده برای معاملات خودروهای کارکرده را کاهش دهد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : فروش خودروهای کارکرده در چین دوبرابر شد

فروش خودروهای کارکرده در چین دوبرابر شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش