سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
فرنگی‌کار سنگین وزن ایران در دور نخست باخت

فرنگی‌کار سنگین وزن ایران در دور نخست باخت


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، رقابتهای سه وزن پایانی کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ظهر امروز در شهر بوداپست مجارستان آغاز شد و ملی‌پوشان کشورمان به میدان خواهند رفت.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور نخست با نتیجه بر ۲ بر یک  مقابل زویادی پاتاریدزه از گرجستان شکست خورد و  باید برای ادامه کار و حضور در گروه بازنده ها منتظر حضور این کشتی‌گیر در فینال باشد.

همچنین امروز در وزن ۷۷ کیلوگرم پژمان پشتام پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف دیمیتری پیشکوف از اوکراین می رود. وی در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی ایگور بسلگا از مولداوی و ربیع خلیل از فلسطین مبارزه می کند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی علیاری پس از استراحت در دور  نخست در دور دوم به مصاف سلیمان دمیرجی از ترکیه خواهد رفت و در صورت پیروزی باید در دور سوم به مصاف برنده کشتی  موسی اولویف دارنده مدال نقره جهان از روسیه و بک سلطان محموداف از قرقیزستان برود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: فرنگی‌کار سنگین وزن ایران در دور نخست باخت

فرنگی‌کار سنگین وزن ایران در دور نخست باخت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش