پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
فرزاد عامل آشتی‌کنان سعادتمند با فرهاد؟

فرزاد عامل آشتی‌کنان سعادتمند با فرهاد؟


رابطه احمد سعادتمند با فرهاد مجیدی اصلاً گرم نیست. حتی اگر این دو نفر طی روزهای اخیر چند بار با یکدیگر جلسه بگذارند و تأکید کنند که سوءتفاهمات گذشته کاملاً برطرف شده، باز هم نمی‌توان کتمان کرد که پس از انتخاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل، سرمربی استقلال از شرایط مدیریتی باشگاه در فضای مجازی انتقاد کرد.

البته با توجه به شرایط موجود کاملاً طبیعی است که هر دو طرف حداقل به صورت ظاهری هم که شده این روزها کنار همدیگر قرار بگیرند. پس از انتشار متن اعتراضی مشترک بازیکنان استقلال علیه مدیریت باشگاه، سعادتمند دو نفر از مدیرانی را که با فرهاد مجیدی رابطه خوبی داشتند، برکنار کرد و همین مسئله نشان داد که سطح روابط اصلاً مناسب نیست، اما صبح دیروز عده‌ای تأکید داشتند به محض اینکه قسمتی از مشکلات مدیرعامل و سرمربی مرتفع شود، فرزاد مجیدی با حکم احمد سعادتمند در استقلال صاحب سمت خواهد شد و در واقع پیام‌آور صلح میان دو طرف می‌شود. همچنان عده‌ای تأکید دارند که فرزاد سرپرست استقلال شده و سعید رمضانی فقط در قالب معاون ورزشی با این باشگاه همکاری می‌کند.

۲۵۵ ۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: فرزاد عامل آشتی‌کنان سعادتمند با فرهاد؟

فرزاد عامل آشتی‌کنان سعادتمند با فرهاد؟

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش