یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
فراخوان جشنواره «ما ام‌اس داریم» منتشر شد

فراخوان جشنواره «ما ام‌اس داریم» منتشر شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دوماهنامه انجمن ام‌اس ایران و انتشارات هزاره ققنوس، فراخوان برگزاری نخستین دوره جشنواره ادبی «ما ام‌اس داریم» را با هدف ارتقاء اعتماد به نفس بیماران، بالا بردن آگاهی عمومی نسبت به بیماری ام‌اس و معرفی مشکلات بیماری به پزشکان و سیاستگذاران منتشر کردند.

بیماران، بستگان، آشنایان و تمامی افرادی که تجربه مستقیم و غیرمستقیم از مواجه با این‌بیماری دارند، می‌توانند با ارسال اثر به دبیرخانه در قالب‌های نثر ادبی، یادداشت روزانه و داستان کوتاه کوتاه در این‌مسابقه شرکت کنند.

آثار ارسالی نباید در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه شده باشد و تعداد آثار ارسالی یک‌نویسنده، می‌توانند حداکثر ۳عدد و هر اثر هم باید حداکثر هزارکلمه داشته باشد. همچنین متن‌ها باید با رسم‌الخط فرهنگستان زبان و ادب فارسی نوشته شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند متن‌ها، مشخصات کامل نویسنده و شماره تماس را به نشانی اینترنتی انتشارات هزاره ققنوس nashr_۱۰۰۰@yahoo.com ارسال کرده یا به دایرکت این‌انتشارات در اینستاگرام با شناسه  Hezarehpub@ پیام دهند.

مهلت ارسال آثار به این‌جشنواره از ۲۰ اردیبهشت تا اول خرداد است. برگزیدگان در مراسم روز جهانی ام‌اس معرفی خواهند شد و آثار برتر در قالب یک‌کتاب دو زبانه فارسی و انگلیسی به چاپ خواهند رسید.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : فراخوان جشنواره «ما ام‌اس داریم» منتشر شد

فراخوان جشنواره «ما ام‌اس داریم» منتشر شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش