• Home
  • فاتی با بند فسخ شگفت‌انگیز تا ۲۰۲۷ در بارسا ماند/عکس

فاتی با بند فسخ شگفت‌انگیز تا ۲۰۲۷ در بارسا ماند/عکس


آنسو فاتی یکی از پدیده‌های باشگاه بارسلونا طی سال‌های اخیر بوده است. این ستاره اسپانیایی در اوج جوانی قابلیت‌های از خود به نمایش گذاشته که بسیاری از هواداران بارسلونا را به آینده و و ظهور یک فوق ستاره جدید در ترکیب تیم‌شان امیدوار کرده است.

اما حدود یک سال پیش بود که یک بدشانسی بزرگ به سراغ آنسو فاتی آمد و این بازیکن با یک مصدومیت بلندمدت روبرو شد. با این حال فاتی اخیراً و بعد از ماه‌ها دوباره به ترکیب بارسلونا بازگشت و با توجه به جدایی لیونل مسی حالا اکثر هواداران بارسلونا امیدوار هستند که او بتواند تا حدودی جای خالی فوق ستاره آرژانتینی را پر کند.

اما شماره ۱۰ جدید بارسلونا تنها تا پایان فصل با این تیم قرارداد داشت و به همین خاطر نگرانی های زیادی در مورد آینده این بازیکن وجود داشت. با این حال طی روزهای اخیر گفته شد که او با بارسلونا برای تمدید قرارداد به توافق رسیده و تنها اعلام نهایی مانده است؛ اتفاقی که لحظاتی پیش رخ داد و آنسو فاتی به شکل رسمی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۷ با بلوگرانا تمدید کرد. همچنین بند فسخ این بازیکن نیز رقم شگفت انگیز یک میلیارد یورو خواهد بود.

فاتی با بند فسخ شگفت‌انگیز تا 2027 در بارسا ماند/عکس

بیشتر بخوانید: روزی که استقلال قرمزپوش شد!/عکس

۲۵۳ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: فاتی با بند فسخ شگفت‌انگیز تا ۲۰۲۷ در بارسا ماند/عکس

فاتی با بند فسخ شگفت‌انگیز تا ۲۰۲۷ در بارسا ماند/عکس