عناصر جبهه‌النصره ابزاری در دست یک یا چند کشور هستند

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: عناصر جبهه‌النصره ابزاری در دست یک یا چند کشور هستند خبر بین المللی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از تاس، وزارت دفاع روسیه امروز چهارشنبه در بیانیه ای عناصر تروریستی- وهابی جبهه النصره را به مثابه ابزاری در دست یک یا چند کشور توصیف کرد که از نقش آفرینی مسکو در آزادسازی سوریه ناخوشنود هستند.

در بیانیه صادره از سوی وزارت دفاع روسیه در این خصوص آمده است: عناصر جبهه النصره که به القاعده وابسته هستند، منشأ اصلی بی ثباتی در سوریه به شمار می آیند.

بیانیه مذکور در ادامه می افزاید: عناصر این گروهک تروریستی که از حمایت های مالی و تسلیحاتی نیز برخوردارند، به دنبال برهم زدن فرایند صلح در مناطق کاهش تنش در سوریه بوده و لذا موجب نگرانی مسکو هستند.

لازم به ذکر است، سازمان اطلاعات نظامی روسیه روز گذشته اعلام کرد که موفق به بازگرداندن جسد خلبان جنگنده ساقط شده این کشور در سوریه با کمک ترکیه شده است.

وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه ای در این باره اعلام کرده بود: سازمان اطلاعات نظامی روسیه با کمک ترکیه جسد این خلبان را از ادلب به روسیه منتقل کرده اند.

گفتنی است، سوم فوریه سال جاری میلادی یک فروند سوخو ۲۵ روسیه در حوالی ادلب توسط تروریست های جبهه النصره با استفاده از موشک های دوش پرتاب ساقط شده بود.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : عناصر جبهه‌النصره ابزاری در دست یک یا چند کشور هستند

عناصر جبهه‌النصره ابزاری در دست یک یا چند کشور هستند

۷ February 2018 | 5:11 pm

دوره بازرسی جوش