جمعه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
عملیات تروریستی گسترده در عراق برای ماه مبارک رمضان خنثی شد

عملیات تروریستی گسترده در عراق برای ماه مبارک رمضان خنثی شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از القدس العربی، سازمان حشد شعبی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای این سازمان موفق شدند یک عملیات تروریستی گسترده که برای ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده بود را خثنی کنند.

بر اساس این گزارش، نیروهای حشد شعبی در جدیدترین عملیات ضد تروریستی خود موفق شدند ۸۶ موشک کاتیوشا در شمال استان بابل در جنوب عراق را کشف و ضبط کنند.

این موشک‌ها برای اجرای یک عملیات تروریستی گسترده در ماه مبارک رمضان آماده شده بودند.

نیروهای گردان ۴۷ حشد شعبی بعد از دریافت یک سری اطلاعات، در بخش‌های مختلف منطقه جرف النصر واقع در شمال بابل این موشک‌ها را کشف و ضبط کردند.

حشد شعبی اعلام کرد که این موشک‌ها قرار بود در ماه مبارک رمضان توسط عناصر تروریستی در یک عملیات با نام الفتح الجدید مورد استفاده قرار بگیرد.

نیروهای حشد شعبی از زمان شکست تشکیلات تروریستی داعش در عراق در سال ۲۰۱۷ تا به امروز به عملیات ضد تروریستی خود در مناطق مختلف این کشور به ویژه منطقه جرف النصر در شمال بابل ادامه می‌دهند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : عملیات تروریستی گسترده در عراق برای ماه مبارک رمضان خنثی شد

عملیات تروریستی گسترده در عراق برای ماه مبارک رمضان خنثی شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش