• Home
  • عزم گل گهر برای کسب ۳ امتیاز/ شناخت خوبی از ذوب آهن داریم

عزم گل گهر برای کسب ۳ امتیاز/ شناخت خوبی از ذوب آهن داریمبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سعید الهویی پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار گل‌گهر سیرجان – ذوب‌آهن اصفهان عنوان کرد: در ابتدا جا دارد از تیم‌مان بابت کیفیت، عملکرد، تلاش و همبستگی که در بازی با فولاد خوزستان نشان دادند تشکر کنم.

وی ادامه داد: متاسفیم در روزی که لیاقت کسب سه امتیاز را داشتیم، نتوانستیم امتیازی را دشت بکنیم، ولی تیم ما نشان داد که از لحاظ تاکتیکی و ذهنی به بلوغ رسیده، هر چند که اشتباهات فردی روی نتیجه بازی تأثیر گذاشت، ولی خیلی سریع همه بازیکنانمان بعد از بازی فولاد در رختکن با همدلی و همراهی سعی کردند از این مرحله گذر کنند و برای بازی بعدی آماده شوند.

الهویی در مورد بازی فردا اظهار داشت: فکر می‌کنیم که فردا یک عملکرد خوب از لحاظ تاکتیکی و تیمی در کنار کاهش اشتباهات فردی داشته باشیم، تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد تیم حریف و تیم خودشان برای بازی فردا گفت: ذوب‌آهن اصفهان یکی از تیم‌ها خوب با ساختار دفاعی منظم است، حسینی سرمربی ذوب‌آهن در نیم فصل اول، در چند هفته اخیر و علی‌الخصوص بازی هفته گذشته برابر استقلال تهران نشان داد که تیم‌هایش خیلی خوب و منظم دفاع تیمی انجام می‌دهند.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر ادامه داد: ما از الان آمادگی این موضوع را داریم، آنالیز خوبی روی تیم ذوب‌آهن انجام دادیم، می‌دانیم این تیم در چه بخش‌هایی تیم موفق و تیم صاحب قدر و جایگاهی در لیگ است، همین طور می‌دانیم در چه بخش‌هایی ضعف دارد، روی آنها تمرکز و تمرین انجام دادیم.

وی ابراز کرد: امیدواریم فردا با کمترین میزان اشتباه با بیشترین تمرکز و همدلی و همبستگی در تیم‌مان برویم برای برد و روند خوب تیم‌مان را ادامه بدهیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: عزم گل گهر برای کسب ۳ امتیاز/ شناخت خوبی از ذوب آهن داریم

عزم گل گهر برای کسب ۳ امتیاز/ شناخت خوبی از ذوب آهن داریم