عربستان صحت اظهارات ولی‎عهد سعودی علیه ترکیه را تکذیب کرد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: عربستان صحت اظهارات ولی‎عهد سعودی علیه ترکیه را تکذیب کرد در اخبار سیاسی

به گزارش گروه بین‌الملل گروه خبری نهانه به نقل از فارس، سفارت عربستان سعودی در آنکارا امروز چهارشنبه در بیانیه‌‏ای اعلام کرد که ریاض خبر منتشر شده درباره اینکه بن سلمان در جریان سفرش به قاهره، ترکیه را «از جمله محورهای شرارت» در منطقه توصیف کرده است، تکذیب می‏‌کند.

در ادامه بیانیه آمده است: «ولی عهد سعودی در گفت‎وگو با برخی خبرنگاران مصری در قاهره گفته بود که برخی نیروهای منطقه شر هستند، اما برخی از اصحاب رسانه مصر نقل کردند که بن سلمان گفته که ترکیه از جمله محورهای شر است».

در این بیانیه اعلام شد که «منظور ولی عهد سعودی، گروه‎ اخوان المسلمین و دیگر گروه‏های افراطی بود.»

لمیس الحدیدی خبرنگار مصری و معروف به طرفدار سرسخت السیسی که در نشست مطبوعاتی بن سلمان در قاهره حضور داشت، گفت که ولی عهد سعودی گفته است که «ترکیه، ایران و گروه‌های تروریستی» مثلث شرارت در منطقه هستند.

خبرنگار مصری افزود: بن سلمان در جمع خبرنگاران مصری اعلام کرد که «ترکیه می‌خواهد سیستم امپراطوی عثمانی را در منطقه پیاده کند و ایران نیز از طریق اخوان المسلمین می خواهد، انقلاب خودش را صادر کند».

انتهای پیام/ص


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس


 

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : عربستان صحت اظهارات ولی‎عهد سعودی علیه ترکیه را تکذیب کرد

عربستان صحت اظهارات ولی‎عهد سعودی علیه ترکیه را تکذیب کرد

۷ March 2018 | 6:06 pm

دوره بازرسی جوش