یکشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
عراق و حشد شعبی با توطئه خارجی مواجه است

عراق و حشد شعبی با توطئه خارجی مواجه است


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، قیس الخزعلی دبیرکل عصائب اهل الحق شب گذشته در یک گفتگوی تلویزیونی اظهار داشت: عراق و حشد شعبی از سوی ۳ طرف مورد تهاجم قرار گرفته است و هدف از آن جنگ داخلی در این کشور است.

وی با بیان این مطلب افزود: ما اطلاعات مهمی درخصوص توطئه علیه عراق داریم و طرف اسرائیلی در این زمینه از آمریکا و طرف اماراتی از سعودی نیز خطرناک تر است. این توطئه با پول امارات اجرایی می شود.

قیس الخزعلی خاطرنشان کرد: اسرائیل در شمال عراق پایگاه دارد و صحبت تنها درباره اربیل نیست بلکه در سلیمانیه نیز پایگاه اسرائیلی ها وجود دارد. همچنین در فرودگاه بغداد نیز سازمان موساد و سیا دارای پایگاه مشترک هستند.

دبیرکل عصائب اهل الحق در ادامه گفت: توطئه ضد عراق به طور اساسی توسط مزدوران محلی عراق انجام می شود و طرف بعثی در این زمینه فعال است چرا که در حوادث اخیر عراق ما شاهد بودیم پرچم سابق عراق در بعضی نقاط به اهتزاز درآمده است.

وی اظهار داشت: یکی از اهداف این توطئه این است که حشد شعبی با معترضین برخورد کند، ابومهدی المهندس در این رابطه به من اطلاع داد که برخی فرماندهان امنیتی مرتبط با آمریکا خواستار مقابله حشد شعبی با معترضین در خیابان ها شده اند اما وی با این موضوع مخالفت کرده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : عراق و حشد شعبی با توطئه خارجی مواجه است

عراق و حشد شعبی با توطئه خارجی مواجه است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش