چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
عدم دسترسی ۸۱ روستا در استان همدان به اینترنت

عدم دسترسی ۸۱ روستا در استان همدان به اینترنت


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از همدان ؛ معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان همدان می‌گوید ۹۵ درصد دانش آموزان استان همدان در سامانه‌ی شاد با استفاده از کد ملی و تاریخ تولد احراز هویت شده اند که البته باید مطابق با سیستم دانش آموزی مدرسه باشد.

 این سامانه اینترنت مصرف نمی‌کند و تنها برای اتصال نیاز است. مشکل سرعت اینترنت در ساعات ۱۰ تا ۱۲ صبح به دلیل تراکم استفاده است که پیشنهاد میشود دانلودها و سایرکارهای جانبی به ساعات دیگر موکول شود.

 برای دسترسی به همه‌ی محتواهای درسی تمام مقاطع و دانلود آن‌ها سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی یا همان سیستم LMS در دسترس است. 

بنابراعلام کارشناسان مخابرات استان ۸۱ روستا در استان هیچ دسترسی به اینترنت ندارند، یعنی حدودا ۲۵ هزار دانش آموز هیچگونه دسترسی به شبکه شاد و اینترنت در استان همدان ندارند.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : عدم دسترسی ۸۱ روستا در استان همدان به اینترنت

عدم دسترسی ۸۱ روستا در استان همدان به اینترنت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش