چهارشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
ظریف با آیت‌الله العظمی نوری همدانی دیدار کرد

ظریف با آیت‌الله العظمی نوری همدانی دیدار کرد

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در ادامه دیدارهای خود با علما و مراجع عظام‌ تقلید در قم با آیت الله العظمی نوری همدانی دیدار کرد.

وزیر امور خارجه در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از سفر رئیس جمهور به عراق آخرین وضعیت روابط خارجی کشور را در حوزه‌های مختلف به ویژه تحریم‌های یکجانبه و غیر قانونی آمریکا تشریح و بر لزوم همکاری، همدلی و هم افزایی همه ارکان و نیروهای کشور با هدایت رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید تاکید کرد. 

 

 

آیت الله العظمی نوری همدانی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از وزیر امور خارجه اظهار داشت: اصول عزت، حکمت و مصلحت که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است الحمدلله در سیاست خارجی برقرار است.

ایشان افزود: سیاست خارجی ما از فرهنگ قرآن و اهل بیت ناشی می‌شود و ما به جز رژیم صهیونیستی و آمریکا با بقیه جهان باید ارتباط داشته باشیم. ارتباط با همه کشورها لازم و ضروری است، اما اعتماد نباید کرد. 

این مرجع تقلید بر لزوم شناساندن اسلام ناب به جهانیان تاکید کرد و افزود: اسلام هراسی، شیعه هراسی و ایران هراسی موضوعاتی است که دشمنان پیگیر آن هستند و وظیفه وزارت خارجه مقابله با این نقشه ها و طراحی‌هاست.

ایشان وزیر و کارکنان وزارت امور خارجه را کوشا و متدین خواند که برای پیشرفت اسلام و انقلاب و کشور تلاش می‌کنند و حوزه علیمه قم از این فکر و فرهنگ و تدین حمایت می‌کند.

به گزارش فارس، ظریف پیش از این نیز با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی و حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی نماینده آیت الله العظمی سیستانی دیدار و گفتگو کرده بود. 

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : ظریف با آیت‌الله العظمی نوری همدانی دیدار کرد

ظریف با آیت‌الله العظمی نوری همدانی دیدار کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش