یکشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
طرح مجلس برای اصلاح ساختار بودجه/با حیف و میل بودجه مقابله می‌شود

طرح مجلس برای اصلاح ساختار بودجه/با حیف و میل بودجه مقابله می‌شود


جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، درباره آخرین وضعیت اصلاح ساختار بودجه، گفت: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس طرحی را برای اصلاح ساختار بودجه تهیه کرده است که به زودی به صحن علنی مجلس ارائه می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیته‌ای تحت عنوان اصلاح ساختار بودجه این موضوع مهم را پیگیری می‌کند، تصریح کرد: بخشی از مشکلات بودجه کشور قطعا از طریق اصلاح ساختار بودجه حل و فصل می شود.

وی با اشاره به اینکه از سوی دیگر از طریق این طرح، بودجه عملیاتی و شفاف می شود، گفت: با اصلاح ساختار بودجه، قطعا بسیاری از منافذ حیف و میل بودجه بسته می شود.

کوچکی نژاد با بیان اینکه دولت باید لایحه اصلاح ساختار بودجه را به مجلس ارائه می کرد اما این اقدام را انجام نداد، افزود: از آنجایی که دولت اقدامات لازم را برای اصلاح ساختار بودجه انجام نداد، مجلس به این موضوع مهم ورود کرد و قطعا آن را نهایی می‌کنیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصلاح ساختار بودجه یکی از مباحث کلیدی و زیرساختی در اقتصاد کشور است، گفت: برای حل مشکلات اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی، باید ساختار بودجه اصلاح شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : طرح مجلس برای اصلاح ساختار بودجه/با حیف و میل بودجه مقابله می‌شود

طرح مجلس برای اصلاح ساختار بودجه/با حیف و میل بودجه مقابله می‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش