جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان

طرح توسعه ورزش فرهنگیان با اولویت زنان ابلاغ شد+ دستورالعمل

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش  و پرورش در راستای اجرای راهکارهای ۸-۲ و۱۲-۳ سند تحول بنیادین و بر اساس مصوبه هیأت وزیران، آیین نامه توسعه و تعمیم ورزش کارکنان دولت  را در قالب برنامه ملی ارتقای تندرستی و نشاط زنان و دختران، به استان ها ابلاغ کرد.

توسعه و تقویت جسمی، روحی و روانی فرهنگیان به ویژه زنان فرهنگی، افزایش نشاط، شادابی و ارتقای سطح کیفیت و سبک زندگی سالم و فعال و ترویج  فرهنگ ورزشی به منظور توسعه شاخص های سلامت فرهنگیان از اهداف این برنامه است.

تأکید بر افزایش کمی و کیفی فعالیت ورزشی، بهره مندی از ظرفیت بالای محیط های ورزشی، ایجاد فرصت برای مشارکت همکاران و رفع بی عدالت های جنسیتی، توجه به تحکیم بنیان خانواده و سلامت مادران از جمله اصول و سیاست های حاکم بر این برنامه است و شورای سیاستگذاری آن در سه سطح ستادی استانی و منطقه‌ای تشکیل می‌شود.

این دستورالعمل را می‌توانید دانلود کنید:  طرح توسعه ورزش فرهنگیان طرح توسعه ورزش فرهنگیان  

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : طرح توسعه ورزش فرهنگیان با اولویت زنان ابلاغ شد+ دستورالعمل

طرح توسعه ورزش فرهنگیان با اولویت زنان ابلاغ شد+ دستورالعمل

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش