یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
طرح‌های ورزشی بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی افتتاح می‌شوند

طرح‌های ورزشی بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی افتتاح می‌شوند


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سیدحمید سید مؤمنی صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از چند طرح ورزشی استان سمنان و در جمع خبرنگاران به میزبانی یک ورزشگاه در دامغان، از افتتاح تمام طرح‌های ورزشی بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در سراسر کشور تا پایان سال ۱۴۰۰ توسط دولت خبر داد و تاکید کرد: نگاه وزارتخانه به تکمیل طرح‌ها است.

وی با بیان اینکه در هر استانی بالای پنج الی شش پروژه با بیش از ۷۰ الی ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تاکید کرد: طبق وعده وزیر ورزش قرار بود این طرح‌ها تا پایان دولت یعنی بازه زمانی مرداد ماه و شهریورماه به پایان برسد که در این زمینه البته اقدامات خوبی نیز صورت گرفت.

مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه برای توسعه ورزش و توجه به طرح‌های ورزشی در سراسر کشور، نزدیک دو هزار و ۵۰۰ زمین چمن مینی‌فوتبال مصنوعی افتتاح شده است، تاکید کرد: مابقی طرح‌های ورزشی در شش ماهه دوم سال افتتاح خواهد شد.

سید مؤمنی با بیان اینکه در هر شهرستانی بین هفت الی ده میلیارد تومان به پروژه‌های نیمه تمام ورزشی اختصاص داده شده است، تاکید کرد: محل تأمین این اعتبارات ملی و ملی استانی محسوب می‌شود که امیدواریم به اختصاص این طرح‌ها تا پایان سال ۱۴۰۰ شاهد افتتاح پروژه‌های ورزشی بالای ۷۰ الی ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی باشیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: طرح‌های ورزشی بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی افتتاح می‌شوند

طرح‌های ورزشی بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی افتتاح می‌شوند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش