سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان

طالبان: به مردم ضمانت می‌دهیم؛ چرا آنها وحشت زده‌اند؟


 سهیل شاهین سخنگوی طالبان در مصاحبه با کریستین امانپور مجری شبکه سی ان ان گفت: مردم نباید ترس و وحشت داشته باشند، این تعهد ماست، آنها در زمان حاضر می‌توانند در مناطق تحت کنترل ما زندگی عادی افراد را  مشاهده کنند.

شاهین  افزود: در این مناطق  مدارس و اداره‌ها باز هستند و تجار به کار خود مشغولند. بنابراین، این مثال عملی ما است. پس چرا آنها (مردم) وحشت زده اند؟ آنها نباید وحشت کنند.

سخنگوی طالبان در  مورد ترس و وحشت مردم، مراکز ایست بازرسی و احتمال رجوع طالبان به در منازل افرادی که با سازمان‌ های بین المللی همکاری داشته اند گفت: مراکز ایست بازرسی تنها یک اقدام امنیتی است.

شاهین تاکید کرد، این مراکز باید از هرگونه ناامنی جلوگیری کنند که سارقان و آدم ربایان آنچه را که می‌خواهند نتوانند انجام دهند.

سخنگوی طالبان در مورد حقوق زنان در افغانستان گفت: زنان و دختران به عنوان معلم و دانش آموز به مدرسه خواهند رفت شما در چند روز  آینده شاهد آن خواهید بود.

به دنبال کنترل کامل طالبان بر کابل، ذبیح الله مجاهد دیگر سخنگوی گروه طالبان اعلام کرد که هیچ کس اجازه تهدید و آزار مقامات پیشین دولت افغانستان را ندارد.

مجاهد در پیامی توییتری نوشت: وضعیت کابل تحت کنترل است، افرادی که در تخلفات دست داشته اند دستگیر شده اند. هیچ کس اجازه ورود به خانه های مقامات پیشین ، مصادره خودروها و تهدید آنها را ندارد.

۳۱۰ ۳۱۰

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: طالبان: به مردم ضمانت می‌دهیم؛ چرا آنها وحشت زده‌اند؟

طالبان: به مردم ضمانت می‌دهیم؛ چرا آنها وحشت زده‌اند؟

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش