جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
صهیونیست ها عامل ناامنی هستند که در منطقه شاهد هستیم

صهیونیست ها عامل ناامنی هستند که در منطقه شاهد هستیم


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از خانه ملت، خالد قدومی، نماینده جنبش حماس در تهران امروز چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ با خجسته رئیس گروه دوستی پارلمانی فلسطین دیدار و گفتگو کرد.

خجسته رئیس گروه دوستی پارلمانی فلسطین ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی در جهت تضعیف حقوق مردم فلسطین به ویژه تصویب قانون «دولت -ملت یهود» گفت:  موضوع قدس و فلسطین برای مسلمانان یک مسئله اعتقادی است و سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع از حقوق مردم مظلوم فلسطین است. 

رئیس گروه دوستی پارلمانی در ادامه مقاومت و ایستادگی را تنها راه نجات ملت فلسطین دانست و افزود: حزب الله، سوریه، عراق و یمن نمونه ای از مقاومت است که نشان می دهد امت اسلامی می توانند با اتحاد مشکلات را حل کنند.

خالد قدومی، نماینده جنبش حماس در این دیدار با اشاره به راهپیمایی های بازگشت گفت: رژیم صهیونیستی کودکان، جوانان و کادرهای پزشکی را به گونه ای وحشیانه مورد حمله قرار داده و مردم فلسطین تاکنون شهداء و مجروحان فراوانی را در راهپیمایی های بازگشت داشته اند. 

نماینده جنبش حماس ضمن تشریح طرح آمریکایی موسوم به معامله قرن اظهار داشت: رژیم صهیونیستی عامل ناامنی و جنجالی است که هم اکنون در منطقه شاهد آن هستیم. 

وی با اشاره به سخنرانی ترامپ در سازمان ملل خاطر نشان کرد: سخنان شب گذشته ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل، نمایانگر رفتاری وقیحانه و نژاد پرستانه در سازمان ملل بود.

خالد قدومی از حمایتها و مواضع جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : صهیونیست ها عامل ناامنی هستند که در منطقه شاهد هستیم

صهیونیست ها عامل ناامنی هستند که در منطقه شاهد هستیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش