چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
صفا آقاجانی: همه مردم باید در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند

صفا آقاجانی: همه مردم باید در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند


صفا آقاجانی درباره فعالیت این روزهای خود در عرصه بازیگری گفت: به دلیل شیوع کرونا فعلا فعالیتی ندارم چراکه کار در چنین شرایطی ریسک بالایی دارد. سریال طنز «دردسرهای عظیم» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی مهران مهام و ایرج محمدی آخرین مجموعه‌ای بود که در آن به ایفای نقش پرداختم و با دوستان بسیار خوبی در آن همکاری داشتم که این مجموعه به تازگی از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

بازیگر «ستایش» در همین راستا اظهار کرد: سریال طنز «دردسرهای عظیم» در اولین فصل خود مورد استقبال خوب مردم قرار گرفت و امیدوارم با بازپخش آن از شبکه آی‌فیلم بار دیگر اوقات مفرحی برای مخاطبان فراهم کند. چیزی که در این روزها بیشتر از هر زمانی مردم نیاز دارند حال خوب است. پخش فیلم‌ها و سریال‌های شاد در این رزوها خیلی مهم و کمک کننده است. انسان با روحیه خوب و سالم می‌تواند بر بیماری و مشکلات غلبه کند.

آقاجانی با اشاره به همه‌گیری ویروس کرونا و اهمین عایت پروتکل های بهداشتی ابراز کرد: هم در ایران و هم در سایر کشورها اخبار ناراحت‌کننده زیادی درباره تلفات انسانی کرونا می‌شنویم که ناگوار است. به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از هنرمندان خودمان را هم از دست دادیم و امیدوارم ریشه این بیماری با واکسیناسیون سراسری هرچه زود خشک شود. نزدیک به دو سال است که این بیماری بر زندگی عادی مردم سایه انداخته و باید بیش از پیش مراقب خودمان و اطرافیان باشیم. نه تنها بازیگران که همه مردم باید در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند و این اتفاق هرچه زودتر بیفتد بهتر است.

۵۸۵۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : صفا آقاجانی: همه مردم باید در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند

صفا آقاجانی: همه مردم باید در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش