• Home
  • صدور رضایت‌نامه برای محمد موسوی غیراخلاقی و مشکوک بود!

صدور رضایت‌نامه برای محمد موسوی غیراخلاقی و مشکوک بود!به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در بیانیه باشگاه سایپا آمده است:

در شرایطی که تیم والیبال بانوان سایپا افتخارات ارزشمندی را در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا بدست آورده است و جزء چهار تیم برتر قاره کهن قرار گرفته و در مسیر دشوار و پرهزینه آماده سازی و اعزام تیم به کشور تایلند سختی های زیادی را متحمل شده است و از سوی دیگر از حداقل حمایت های فدراسیون والیبال بی بهره مانده، شاهد برخی تحرکات نگران کننده از طرف فدراسیون والیبال در خصوص پرونده شکایت به حق باشگاه سایپا از سید محمد موسوی هستیم. شکایتی که در حقیقت صرفا برای استیفای حقوق یک باشگاه نیست، بلکه تلاشی است برای رسیدن به حقوقی که از کارگران سخت کوش یک بنگاه بزرگ صنعتی، سلب شده است.

اینکه یک بازیکن تخطی کند و بدون گرفتن رضایت نامه و یا جعل آن به لیگ های دیگر اعزام شود نه فقط حق کشی یک باشگاه موثر و تلاشگر در امر بازیکن سازی و مبدل پتانسیل های ورزشی به ستاره های اینده ورزش به شمار می رود، بلکه قدم نهادن در مسیری است که انتهای آن فقط بازیکن سالاری و سرزدن رفتارهای غیر اخلاقی از بازیکنان بعضا خوش نام والیبال خواهد بود و باید بپذیریم بخش اعظمی از آن ها الگوهای فرزندان این سرزمین هستند.

صدور رضایت نامه برای سید محمد موسوی توسط فدراسیون والیبال در شرایطی که آن بازیکن طی قرارداد رسمی در اختیار باشگاه سایپا قرار داشت اقدامی مشکوک، غیر اخلاقی و غیر قانونی است که مسئولیت آن مستقیما برعهده کسی به جز داورزنی رئیس فدراسیون والیبال کشور نیست.

متولی اصلی والیبال کشور باید توضیح دهد که به چه دلیل و با استناد به کدام قانون برای بازیکنی که در اختیار باشگاه سایپا قرار داشته است، ITC صادر کرده و مجوز حضور در لیگ خارجی داده است؟
حال پس از گذشت یک سال از آن اقدام تعجب برانگیز فدراسیون والیبال، که در این مدت همواره با خویشتن داری و متانت باشگاه سایپا همراه بوده است، فدراسیون والیبال بجای رسیدگی و تعیین تکلیف این پرونده، که در کمیته انضباطی آن فدراسیون مفتوح است، این بار با استفاده از روش های غیر حرفه ای و فشارهای بیرونی و استفاده از نام مدیران گروه خودرو سازی سایپا برای سرپوش گذاشتن به اقدامات غیر قابل توجیه فدراسیون، در روزهای اخیر تلاش هایی برای عادی سازی این اقدام کرده که شرکت فرهنگی ورزشی سایپا ضمن تاکید بر مطالبه به حق و قانونی خود، اعلام می دارد از حقوق کارکنان و کارگران خدوم و زحمتکش گروه خودرو سازی سایپا چشم پوشی نخواهد کرد و از وزرات ورزش و جوانان تقاضا می کند در این موضوع ورود نموده و حقوق پایمال شده سایپا که خسارت های جبران ناپذیری را به پیکره تیم والیبال این باشگاه تحمیل کرده است را استیفاء نماید.

در ضمن حقوق باشگاه سایپا برای طرح شکایت در مراجع ذیصلاح و پیگیری آن از طریق دستگاه نظارتی محفوظ می باشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: صدور رضایت‌نامه برای محمد موسوی غیراخلاقی و مشکوک بود!

صدور رضایت‌نامه برای محمد موسوی غیراخلاقی و مشکوک بود!