جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
صحبت‌های عسکری شرایط لیگ تکواندو را تغییر داد/ مدعی صعود هستیم

صحبت‌های عسکری شرایط لیگ تکواندو را تغییر داد/ مدعی صعود هستیم


مجید عبدالرشیدی با بیان مطلب فوق به خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر گفت: شیوع ویروس کرونا باعث شد در فصل جدید شاهد برخی تغییرات در برگزاری مسابقات لیگ برتر باشیم و همین موضوع کار همه تیم‌ها را سخت کرده است. به عبارتی در هر بازی فقط یک فرصت داریم و بدون حق اشتباه باید به دنبال سه امتیاز باشیم.

وی افزود: تیم ما نسبت به سال قبل شرایط بهتری دارد، با حمایت‌های خوب باشگاه مس، نفرات مورد نظر خود را جذب کردیم و دست ما باز است تا هر ترکیبی را انتخاب کنیم. فکر می‌کنم بتوانیم بهتر از سالهای قبل نتیجه بگیریم. هر چند معتقدم در انتخاب نفرات برای هر دیدار با هر کدام از تیم‌های رقیب باید دقت نظر بیشتری داشته باشیم.

سرمربی مس کرمان ادامه داد: برخلاف آنکه تصور می‌شد لیگ دشواری پیش رو نداریم، ولی صحبت‌های عسکری، سرمربی تیم ملی که لیگ را ملاک انتخاب ملی پوشان قرار داد، باعث شد تا شرایط تغییر کرده و بهترین‌های ایران در این رقابتها به میدان بروند، تقریباً هیچ تکواندوکاری بیرون نیست و نمایش توانایی مدعیان در برابر سرمربی تیم ملی با هدف ورود به اردو سطح فنی لیگ را بالا برده است.

عبدالرشیدی در خصوص تیم‌های رقیب هم گفت: فعلاً که به فکر صعود از گروه خود هستیم و باید بدون توجه به نام رقیب فقط برای پیروزی به میدان برویم. اما در کل گروه ما با حضور تیم‌های مدعی به نوعی گروه مرگ است. از میان رقبا فقط استقلال ناشناخته است، شهرداری که مدافع عنوان قهرمانی است و فتح صدر البرز هم تیم خوبی بسته است.

وی در پایان گفت: مس کرمان در اندازه‌های یک مدعی وارد مسابقات خواهد شد و امیدوارم بتوانیم با بهترین نتیجه راهی مرحله نهایی شد و پس از قطعی کردن صعود به دنبال برنامه ریزی برای رسیدن به سکو در مرحله نهایی باشیم.

لیگ برتر تکواندو در گروه اول جمعه ۱۹ دی ماه با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، مس کرمان، استقلال و فتح صدر البرز آغاز می‌شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: صحبت‌های عسکری شرایط لیگ تکواندو را تغییر داد/ مدعی صعود هستیم

صحبت‌های عسکری شرایط لیگ تکواندو را تغییر داد/ مدعی صعود هستیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش