جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
شیرازی بر سر دو راهی؛رییسی که دلش نمی‌آید برود!

شیرازی بر سر دو راهی؛رییسی که دلش نمی‌آید برود!


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ نزدیک به دو سال است که حکم شیرازی برای ریاست بر هیات فوتبال به پایان رسیده است با این حال و با وجود هشدارهای زیاد از جانب دستگاه های مختلف از جمله اداره کل ورزش استان تهران او همچنان بر این مسند باقی مانده است! با این حال ظاهرا ابتدای این هفته به او خبر داده اند که اگر می خواهد خودش برای شرکت در انتخابات دوباره کاندیدا شود باید ظرف یکی دو روز آینده هیات فوتبال را تحویل بدهد.

اگر این اتفاق بیفتد بر اساس قانون و طبق اساسنامه باید یک رییس موقت برای هیات بگذارند تا مسئولیت برگزاری انتخابات را برعهده بگیرد.اما اگر این اتفاق نیفتد شیرازی طبق قانون خودش نمی تواند کاندیدا شود و فقط باید مراسم انتخابات را برگزار کند.باید دید که در نهایت رییسی که در واقع دو سال از ریاست قانونی اش می گذرد در نهایت چه تصمیمی می گیرد؟

بیشتر بخوانید: دانشگر به این دلیل از استقلال اخراج شد

۲۵۴ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : شیرازی بر سر دو راهی؛رییسی که دلش نمی‌آید برود!

شیرازی بر سر دو راهی؛رییسی که دلش نمی‌آید برود!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش