جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
شوخی جالب تختی با یکی از کشتی‌گیران تیم‌ملی

شوخی جالب تختی با یکی از کشتی‌گیران تیم‌ملی


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ جهان پهلوان غلامرضا تختی شوخ بود و هم دوره‌هایش همیشه به این مسئله اشاره می کنند. حیدری کشتی گیر اسبق تیم ملی که در اردوها همراه با تختی بود در این باره می گوید: «بله. یک کشتی گیر داشتم به اسم عزیز کیانی. قد بلندی داشت. با دست های بسیار بزرگ. همه به او می گفتند عزیز غول. آقای تختی که می خواست او را صدا کند می گفت عزیز آقا غول. یعنی حتی موقع شوخی هم سعی می کرد احترام طرف مقابل را نگه دارد. عزیز هم با خنده می گفت نه به آن غول گفتنت و نه به این آقا گفتنت!»

حیدری اضافه می کند: «آقای تحتی هیچوقت به دیگر کشتی گیران تذکر نمی دادند. با اعمال و رفتار خودشان به همه ما راه درست را یاد می دادند. مثلا صبح ها که بیدار می شد تختش را کاملا مرتب و زیر آن را جارو می کرد.لباس های اضافه اش را داخل کمد می گذاشت و همیشه می گفت ما باید با لباس مرتب سر صبحانه حاضر شویم. اگر می خواست یک ساعت هم از اردو خارج شود جلوی هم از مربی اجازه می گرفت و بعد می رفت. او با این رفتارش به ما همه چیز را یاد می داد چون قبلش اگر کسی کار داشت بدون اجازه هم از اردو می رفت.»

۲۵۲ ۲۵۲

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: شوخی جالب تختی با یکی از کشتی‌گیران تیم‌ملی

شوخی جالب تختی با یکی از کشتی‌گیران تیم‌ملی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش