جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
شهرداری گرگان اولین فینالیست لیگ برتر بسکتبال شد

شهرداری گرگان اولین فینالیست لیگ برتر بسکتبال شد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دیدار سوم تیم‌های شهرداری گرگان و شیمیدر قم در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال امروز جمعه برگزار شد. در این دیدار شاگردان مهران شاهین طبع در تیم شهرداری گرگان حریف خود را با نتیجه ٨٣ بر ٧۶ شکست دادند.

این سومین پیروزی شهرداری گرگان مقابل شیمیدر در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بود. این تیم در دیدارهای اول و دوم این مرحله که دوشنبه و چهارشنبه گذشته برگزار شد نیز صاحب برتری شده بود.

مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال به صورت ۳ از ۵ برگزار می‌شود. بدین ترتیب شهرداری گرگان با کسب برتری در ۳ دیدار ابتدایی مجوز حضور در فینال را به دست آورد.

دیگر فینالیست لیگ برتر بسکتبال از میان دو تیم نفت آبادان و تیم مهرام انتخاب می‌شود. این دو تیم فعلاً دو بازی برگزار کرده‌اند که سهم هر یک از آنها کسب یک برد و متحمل شدن یک باخت بوده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: شهرداری گرگان اولین فینالیست لیگ برتر بسکتبال شد

شهرداری گرگان اولین فینالیست لیگ برتر بسکتبال شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش