چهارشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
«شنای پروانه»، نخستین داوطلبِ اکران پسا کرونایی شد

«شنای پروانه»، نخستین داوطلبِ اکران پسا کرونایی شد


به گزارش خبرگزاری
پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، «شنای پروانه» که عنوانِ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر را به‌دست آورد، نخستین داوطلبِ اکران پسا کرونایی سینماها شد.

«شنای پروانه»، نخستین فیلمِ سینمایی بلندِ محمد کارت به تهیه‌کنندگی رسول صدرعاملی است. جواد عزتی، امیر آقایی، طناز طباطبایی، مه‌لقا باقری و … از جمله بازیگران این فیلم هستند.

نیمه اردیبهشت، در پی درخواست سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ستاد ملی مقابله با کرونا، با بازگشایی سالن‌های سینما مشروط به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از حداکثر ۵۰ درصد ظرفیت سالن‌هاموافقت کرده بود.

مسعود نجفی، مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی هم امروز (شنبه ۲۴ خرداد) اعلام کرد از اول تیر، افزون بر پنج فیلمی که از اسفند ۹۸ اکران‌شان متوقف شده است، دو فیلم تازه هم روی پرده سینماها خواهند رفت. با اعلام نام «شنای پروانه»، باید منتظر ماند و دید دومین فیلمی که به اکران تابستانی و پساکرونایی خواهد پیوست، کدام اثر سینمای ایران خواهد بود.

۵۷۵۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : «شنای پروانه»، نخستین داوطلبِ اکران پسا کرونایی شد

«شنای پروانه»، نخستین داوطلبِ اکران پسا کرونایی شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش