دوشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
شجاعی: متأسفم برای فوتبالی که در آن دم از پاکی می‌زنند

شجاعی: متأسفم برای فوتبالی که در آن دم از پاکی می‌زنند


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ مسعود شجاعی کاپیتان تیم تراکتور تبریز پس از قهرمانی تیمش در جام حذفی درباره اینکه آیا فصل آینده در جمع تراکتوری‌ها می‌ماند یا نه، گفت: من یک فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارم، اما باید ببینیم تا فصل آینده که شروع می‌شود، چه خواهد شد.

وی افزود: دوست داشتم رسانه‌های بیشتری اینجا حضور داشته باشند و بیشتر این قهرمانی را پوشش بدهند، اما گویا علاقه‌ای نداشتند که اینجا حضور داشته باشند و شاید دوست نداشتند پیش ما باشند! یک اتفاقی افتاد و گذاشتم تیم به فینال برسد و خیلی دوست داشتم تیم به قهرمانی برسد تا این مسائل را بگویم تا خدای نا کرده روز باخت نباشد. الان تیم قهرمان شده و همه چیز گل و بلبل است. بعد از بازی برابر گل‌گهر من سه بازی محروم شدم و خیلی خیلی متأسفم برای این فوتبالی که همه در آن دم از پاکی، انسانیت و خیرخواهی می‌زنند.

شجاعی در ادامه گلایه‌هایش خاطرنشان کرد: من سه جلسه با رأی جعلی کمیته انضباطی محروم شدم. رأی کمیته انضباطی جعلی بود! کمیته‌ای که خودش باید به تخلفات انضباطی رسیدگی کند، تخطی می‌کند و متخلف است. آقای سیدعلی و ناظر بازی هستند و می‌توانند شهادت بدهند که هیچ گزارشی برای من رد نشده بود، اما من را سه بازی محروم کردند. رأی کمیته انضباطی که به کمیته استیناف هم رفت، این بود که من به داور گفته‌ام «چقدر گرفته‌ای که من بیشتر بدهم». کسانی که مرا می‌شناسند، می‌دانند من این حرف را نمی‌زنم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه آیا داور این را گزارش کرده یا کسی شنیده است، اظهار داشت: اصلاً گزارشی نشده است. از آقای سیدعلی پرسیدم، او جان بچه‌اش را قسم خورد که چنین گزارشی نکرده است. رأی آنها به این دلیل بود که من به کمیته انضباطی نرفتم و با من لج کردند. فوتبالی که کمیته انضباطی‌اش تخطی و تخلف می‌کند، جای تأسف دارد.

۲۵۵ ۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: شجاعی: متأسفم برای فوتبالی که در آن دم از پاکی می‌زنند

شجاعی: متأسفم برای فوتبالی که در آن دم از پاکی می‌زنند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش