یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
شان پن: واکسن زدن باید اجباری شود

شان پن: واکسن زدن باید اجباری شود


شان پن بازیگر هالیوودی، به صحبت‌های سابق خودش متعهد مانده و باز تأکید کرده است که استفاده از واکسن کووید ۱۹ باید اجباری باشد.

شان پن در مصاحبه‌ای با سی اِن اِن به مایکل اسمرکانیش گفت: بسیار خرسندم که مخاطبان این فرصت را داشتند فیلم «روز پرچم» من را به صورت سینمایی تماشا کنند. البته تنها از افرادی که واکسینه شده اند تقاضا دارم که این فیلم را ببینند. این روزها داشتن اثری که به صورت اختصاصی در سینماها اکران شود، بسیار نادر شده است. این فیلم نهایتاً در سرویس‌های نمایش آنلاین عرضه می‌شود و آن موقع زمان بهتری برای کسانی است که هنوز واکسن دریافت نکرده اند.

شان پن در ادامه بر صحبت‌های قبلی خود در ماه ژوئیه تاکید کرد. او در آن زمان گفته بود تا زمانی که تمامی افراد «گسلایت» واکسن کرونا را دریافت نکنند، در این اثر حاضر نخواهد شد. او در روز اکران فیلم جدیدش در ۱۱ اوت نیز گفته بود: خواهش می‌کنم کسانی که واکسن کرونا دریافت نکرده اند برای تماشای فیلم به سینما نروند.

این بازیگر با اشاره به اینکه تنها عوامل نزدیک به بازیگران ملزم به دریافت واکسن هستند، گفت: من معتقدم که همه باید واکسن بزنند. معتقدم که این کار باید اجباری باشد؛ مثل روشن کردن چراخ‌های اتومبیل هنگام رانندگی در شب.

۵۸۵۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : شان پن: واکسن زدن باید اجباری شود

شان پن: واکسن زدن باید اجباری شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش