دوشنبه , ۶ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
شاخص بورس دوباره افت کرد

شاخص بورس دوباره افت کرد

در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تا به این لحظه تعداد ۳میلیارد و ۵۱۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۳هزار و ۷۷۴میلیارد تومان در ۴۸۲هزار نوبت دادوستد شده و شاخص بورس با افت بیش از ۲۶هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۷۴هزار واحد قرار گرفته است.

بیشترین اثر منفی بر افت دماسنج بازار سهام نیز تا کنون به نام نمادهای فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس شده است.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم تا کنون روز منفی را پشت سر گذاشته‌اند، به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۷۰۰۶واحد، کل (هموزن) ۳۲۲۶واحد، قیمت (هموزن) ۳۴۲۷۹واحد، آزاد شناور ۳۵۷۵۵واحد و شاخص‌های بازار اول و دوم به‌ترتیب ۲۴۸۱۲ و ۴۳۰۶۱ واحد افت کرده‌اند.

در بازارهای فرابورس ایران هم تا به این لحظه با معامله یک میلیارد و ۲۷۵میلیون ورقه به‌ارزش ۲هزار و ۸۷۱میلیارد تومان در ۳۶۲هزار نوبت، آیفکس ۲۹۱واحد افت کرده و در ارتفاع ۱۸هزار و ۸۸۲واحد قرار گرفته است.

۲۲۳۲۲۹

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: شاخص بورس دوباره افت کرد

شاخص بورس دوباره افت کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش