پنج شنبه , ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سیفی: امیدوارم در مسابقات حرفه‌ای تری مبارزه کنم/ بهترین‌های دنیا در این سازمان حضور دارند

سیفی: امیدوارم در مسابقات حرفه‌ای تری مبارزه کنم/ بهترین‌های دنیا در این سازمان حضور دارند

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، محسن محمدسیفی عضو تیم ملی ساندای مردان کشورمان در چارچوب مسابقات حرفه ای چین موفق شد تا نخستین مبارزه با پیروزی به کار خود پایان دهد. سیفی در نخستین مبارزه به مصاف حریفی از کشور چین رفت و موفق به شکست این حریف سرشناس شد. حریف چینی سیفی در چارچوب این رقابت‌ها هشت بار به مصاف حریفان گوناگون رفته که در نهایت موفق شده ۷ بار حریفان خود را ناک اوت کند. سیفی در راند اول با وارد کردن یک ضربه مشت سنگین حریف خود را ناک اوت کرد. سیفی در این رقابت‌ها با صلاحدید مربیان تیم شانگ‌های در وزن ۷۵ کیلوگرم مبارزه کرده است. مبارزه بعدی سیفی طی دو هفته آینده برگزار خواهد شد.

 

گفت‌وگو‌ی پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس با محسن محمد سیفی قهرمان تیم ملی ووشو را در ادامه می‌خوانید:

فارس: ابتدا برای موفقیت شما در این مسابقات تبریک می‌‌گوییم. برای حضور در اولین مبارزه در این سازمان چه مدتی است که شما در کشور چین حضور دارید؟

ممنونم، تمام موفقیت‌های ما حاصل دعای مردم کشورمان است. این پیروزی را هم تقدیم میکنم به همه مردم ایران، واقعیت این است که من حدوداً دو ماه است که در کشور چین حضور دارم و با توجه به توافقی که با با باشگاه شانگ‌های داشتیم در حال حاضر در چارچوب این باشگاه در این لیگ حرفه‌ای تمرین و مبارزه می‌کنم و خدا را شکر شرایط بسیار خوبی دارم. 

فارس:  شرایط حضور در اولین مبارزه برای شما چطور بود؟

 اولین مسابقات حرفه‌ای است که در آن حضور پیدا کردم. شرایط مسابقات از لحاظ فنی خیلی خوب بود، این رقابت‌ها دقیقاً مثل لیگ برتر فوتبال ایران حرفه‌ای پیگیری می‌شود و تیم‌ها به صورت رفت و برگشت طی یک سال در این رقابت به مصاف هم می‌روند و در پایان تکلیف تیم قهرمان مشخص می‌شود. 

فارس: این رقابت‌ها در چارچوب چه سازمانی برگزار می‌شود؟

این مسابقات زیرنظر سازمان کلن‌فایت برگزار می‌شود و صفر تا صد برگزاری این رقابت‌ها بر عهده این سازمان است. در واقع این مسابقات در قالب سازمان K1 برگزار می‌شود و در این مسابقات زدن ضربات دست و پا آزاد است و از تک‌زانو هم می‌توان استفاده کرد. 

فارس: آیا قرارداد شما با این باشگاه به تعداد مبارزات است یا یک قرارداد کلی بسته‌اید؟

 نه اصلاً این‌طور نیست که باشگاه برای بازی‌های مشخصی با من قرارداد بسته باشد، ما یک قرارداد کلی داریم و رقابت‌ها به این شکل است که آنها پیشنهاد می‌دهند که در چه وزنی و با کدام حریف می‌توانم مبارزه کنند. معمولاً این مسابقات ۲ هفته یکبار برگزار می‌شود و در طول ۳ تا ۴ روز فایترها به مصاف هم می‌روند، مسئولان برگزاری مسابقات پیشنهاد می‌دهند و بستگی به خودم دارد که دوست داشته باشم بازی کنم یا خیر. در واقع این‌طور نیست که تعداد مسابقات از قبل مشخص شده باشد. 

فارس: آیا زمان بعدی مبارزه شما مشخص شده است؟

بله تقریبا ۲ هفته آینده  مرحله بعدی مبارزه‌ام برگزار خواهد شد و پس  از آن راهی ایران خواهم شد تا برای مرحله بعدی مسابقه آماده شوم.

فارس: شرایط فنی نخستین حریف شما در این رقابت‌ها از لحاظ چطور بود؟

در این سازمانی که مبارزه می‌کنم خیلی از رزمی‌کاران خوب دنیا در چارچوب این رقابت‌ها مبارزه می‌کنند، این مسابقات سطح فنی بسیار بالایی دارد و یکی از سازمان‌های معروف در کشور چین است. حریفی که در این مسابقات با او مبارزه کردم یک فایتر ۱۷ یا ۱۸ ساله بود، وقتی رکوردهای او را بررسی کردم، دیدم که او ۸ مسابقه انجام داده که ۷ مرحله آن موفق به ناک اوت کردن حریفان خود شده است. این رکورد نشان می‌دهد او فایتر خیلی خوبی است، ضمن اینکه او قد بلندی داشت و از ضربات زانوی خوبی استفاده می‌کرد. در ۷ مرحله مسابقه‌ای که حریفان خود را ناک اوت کرده، با همین ضربات حریفان خود را شکست دهد.

فارس: و صحبت پایانی شما…

از همه عزیزانی که در این مسیر من را کمک و حمایت کرد‌ه‌اند تشکر می‌کنم از الهه منصوریان که در این زمینه خیلی کمک کرد تشکر می‌کنم او قبل از من در این مسابقات حضور داشت و تجربیات او در این مسیر خیلی کمکم کرد. منصوریان کارهای حضورم در چین را فراهم کرد تا من هم در این باشگاه حضور داشته باشم امیدوارم روزهای خوبی در آینده داشته باشم تا در مسابقات حرفه‌ای‌تری بتوانم مبارزه کنم.

انتهای پیام/س

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: سیفی: امیدوارم در مسابقات حرفه‌ای تری مبارزه کنم/ بهترین‌های دنیا در این سازمان حضور دارند

سیفی: امیدوارم در مسابقات حرفه‌ای تری مبارزه کنم/ بهترین‌های دنیا در این سازمان حضور دارند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش