دوشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سیسی بر لزوم آمادگی ارتش مصر برای عملیات خارجی تاکید کرد

سیسی بر لزوم آمادگی ارتش مصر برای عملیات خارجی تاکید کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیک، «عبدالفتاح السیسی»، رئیس جمهور مصر در جریان بازدید از نیروهای نظامی این کشور در مرز با لیبی اعلام کرد که نظمیان مصری باید در صورت لزوم آماده مقابله با تهدیدات در خارج از مرزهای کشور باشند.

رئیس جمهور مصر با بیان اینکه ارتش کشورش قوی‌ترین نیرو در منطقه است، تاکید کرد که توان مصر دفاعی است و تهدیدی علیه دیگران نیست.

با این حال رئیس جمهور مصر که در مرز لیبی حضور داشت، اشاره نکرد که نیروهای نظامی این کشور در صورت لزوم برای حضور در خارج از مرزها در کجا مأموریت خواهند داشت.

با این حال در حال حاضر بیشترین تمرکز مصر در منطقه بر روی مسائل لیبی است و این کشور از ژنرال خلیفه حفتر در مقابل دولت فائزسراج در طرابلس که مورد حمایت ترکیه است، پشتیبانی می‌کند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : سیسی بر لزوم آمادگی ارتش مصر برای عملیات خارجی تاکید کرد

سیسی بر لزوم آمادگی ارتش مصر برای عملیات خارجی تاکید کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش