جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
سید عبدالملک الحوثی: پیروزی مردم یمن در افق پدیدار شده است

سید عبدالملک الحوثی: پیروزی مردم یمن در افق پدیدار شده است

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، «سید عبدالملک بدر الدین الحوثی»، رهبر انصارالله یمن امروز (پنجشنبه) به مناسبت عاشورا سخنرانی کرد.

او در ابتدای سخنرانی خود که بلافاصله بعد از بزرگداشت حماسه کربلاء در شهر صنعاء آغاز شد، سالروز شهادت امام حسین (ع) به همراه یارانش در کربلاء را به مسلمانان تسلیت گفت.

سید بدر الدین الحوثی با شمردن اسامی برخی از شهدای روز عاشورا گفت که تک تک آن‌ها در تاریخ مواضع بسیار مهم و شجاعانه‌ای داشتند.

رهبر انصارالله گفت که «به حسین [ع] نگاه می‌کنیم در حالی که تنها مانده و دشمنان او را محاصره کرده‌اند و این مسئله باعث قدرت و صلابت او می‌شود» و تأکید کرد که مردم یمن با الهام از ایشان و تأسی به منش او قدرت می‌گیرند.

او به جنگ علیه یمن نیز اشاره کرد و گفت که ائتلاف متخاصم سعودی به دنبال به زانو درآوردن مردم یمن است ولی آن‌ها هرگز در برابر زورخواهی‌های دشمنان تسلیم نخواهند شد و هم‌چون سرور شهیدان خواهند گفت: «هیات منا الذله».

رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به تلاش ائتلاف سعودی-اماراتی برای اشغال همه همه مناطق یمن، تأکید کرد که مقاومت در برابر این ائتلاف نقشه‌های متجاوزان را خنثی خواهد کرد.

او همچنین از مردم یمن خواست برای مقابله با حملات ائتلاف سعودی-اماراتی در جبهه ساحل غربی از رزمنده‌ها و نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن حمایت کرده و به آن‌ها ملحق شوند.

سید بدرالدین الحوثی گفت که مشکل ائتلاف متجاوز سعودی با مردم یمن این است که آن‌ها به آزادی و کرامت خود چنگ زده‌اند.

او بار دیگر بر مواضع ثابت و همیشگی انصارالله در برابر مسائل بزرگ امت اسلامی از جمله آرمان فلسطین و آزادی مردم این کشور تأکید کرد.

 

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : سید عبدالملک الحوثی: پیروزی مردم یمن در افق پدیدار شده است

سید عبدالملک الحوثی: پیروزی مردم یمن در افق پدیدار شده است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش