چهارشنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سکوت پزشک مارادونا شکست/ «دیه‌گو» غیرقابل کنترل بود

سکوت پزشک مارادونا شکست/ «دیه‌گو» غیرقابل کنترل بود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، پس از مرگ «دیه‌گو آرماندو مارادونا»، لحظه مرگ این اسطوره فوتبال مورد تردید قرار گرفت و خیلی‌ها پزشک او را مقصر اصلی مرگ وی تلقی کردند.

گفته می‌شود «لئوپولدو لوکه» پزشک مارادونا حتی برای تحقیقات به اداره پلیس احضار شده است.

با این حال «لوکه» روز گذشته سکوت خود را شکست و درباره مرگ مارادونا توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، لوکه گفت: تا آنجا که ممکن بوده از مارادونا مراقبت کرده و حتی کارهای غیرممکنی را انجام داده است.

پزشک مارادونا در حالی که گریه می‌کرد، به رسانه‌های حاضر در یک نشست خبری گفت: آیا می‌خواهید بدانید که من مسئول چه چیزی هستم؟ من مسئول دوست داشتن، مراقبت، بهبودی و افزایش عمر مارادونا بودم. مسئولیت من همین بود.

لوکه ۳۹ ساله در این نشست خبری خود را دوست مارادونا دانست و گفت: من مارادونا را مثل یک پدر می‌دیدم نه مثل یک بیمار.

وی ادامه داد: من یک جراح مغز و اعصاب هستم. من شخصی هستم که از مارادونا مراقبت کردم و به کارم افتخار می‌کنم. چیزی برای پنهان کردن ندارم و در اختیار عدالت هستم.

پزشک مارادونا در بخش دیگری از صحبت‌هایش تصریح کرد: دیه‌گو غیرقابل کنترل بود. او مجبور بود به یک مرکز توانبخشی مراجعه کند اما چنین چیزی نمی‌خواست. او حتی نمی‌خواست یک نفر همراه داشته باشد.

لوکه یادآور شد: دیه‌گو بسیار ناراحت بود. او می‌خواست تنها باشد و این به این دلیل نبود که خانواده‌اش یا دخترانش را دوست ندارد. دیه‌گو شجاع بود و شخصیت قوی داشت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، مارادونا هفته گذشته و در حالی که ۶۰ سال داشت، در منزل شخصی خود به دلیل ایست قلبی و مشکلات تنفسی از دنیا رفت. وی پیش از این یک جراحی روی مغزش انجام داده بود.

رسانه‌های آرژانتین و وکیل مارادونا مدعی بودند دیر رسیدن آمبولانس و کوتاهی پزشک وی، یکی از عوامل مرگ مارادونا بوده است و خواهان تحقیقات پلیس در این زمینه شدند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: سکوت پزشک مارادونا شکست/ «دیه‌گو» غیرقابل کنترل بود

سکوت پزشک مارادونا شکست/ «دیه‌گو» غیرقابل کنترل بود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش