پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سپردن نیمکت تیم ملی به دستیاران ایرانی‌ام بهترین راه حل منطقی است

سپردن نیمکت تیم ملی به دستیاران ایرانی‌ام بهترین راه حل منطقی است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تیم ملی والیبال ایران اواخر سال گذشته برای دومین بار موفق شد در رقابت‌های انتخابی قاره‌ای جواز حضور در المپیک را کسب کند. با توجه به شیوع ویروس کرونا قرارداد ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال فسخ شده است و فدراسیون والیبال به دنبال گزینش برای جایگزینی کولاکوویچ است.

ایگور کولاکوویچ امروز در ارتباط تصویری با برنامه «ورزش تعطیل نیست» شبکه ورزش در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون صحبت هایی با شما شد تا در صورت امکان در شش ماه باقیمانده شما در تیم‌های باشگاهی حضور داشته و سپس برای المپیک هدایت تیم ملی والیبال ایران را برعهده بگیرد یا خیر، گفت: بحثی از تعامل نشد و فقط گفتند که قرارداد را فسخ کنیم. راستش را بخواهید قیمتی وجود ندارد. حضور در المپیک خودش قیمت و امتیاز بزرگی است. آرزوی من این بود که در المپیک با کسب مدال کارم را به پایان برسانم اما در این زمینه کسی با من صحبتی نکرد.

وی در پاسخ به این سوال که فدراسیون از به خدمت گرفتن مربیان تراز اول صحبت می‌کند آیا شما خودتان را جزو مربیان تراز اول می‌دانید یا خیر گفت: سوال سختی است. سخت است که بخواهم از خودم تعریف کنم. فدراسیون و کارشناسان در این زمینه بهتر می‌توانند نظر بدهند.

کولاکوویچ در پاسخ به این سوال که گزینه ایرانی یا خارجی کدامیک برای تیم ملی والیبال ایران بهتر است گفت: تنها راه حل منطقی استفاده از مربیان ایرانی مانند سعید رضایی و پیمان اکبری است. اگر اینها بمانند و کار را ادامه دهند می‌تواند مثلت باشد. چرا که آنها اهل کار و تلاش هستند. اگر مربی خارجی بیاید زمان زیادی طول می‌کشد تا بازیکنان را بشناسند. به نظر من سپردن نیمکت تیم ملی به پیمان اکبری و سعید رضایی بهترین راه حل منطقی است.

کولاکوویچ درباره صحبت حضورش در باشگاه لهستانی گفت: امیدوار هستم در ماه می با یک تیم در لهستان قرارداد امضا کنم و فعالیتم را ادامه دهم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: سپردن نیمکت تیم ملی به دستیاران ایرانی‌ام بهترین راه حل منطقی است

سپردن نیمکت تیم ملی به دستیاران ایرانی‌ام بهترین راه حل منطقی است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش