شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سپاهان – تراکتور، مثل یک فینال/جدال دو تیم قعرنشین و بحران زده

سپاهان – تراکتور، مثل یک فینال/جدال دو تیم قعرنشین و بحران زده


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در ادامه هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر ۵ بازی برگزار می شود که طی این بازیها تراکتورسازی در خانه از سپاهان پذیرایی می کند، پدیده میهمان پیکان است، استقلال خوزستان و سپیدرود در اهواز دیدار می کنند و نفت مسجد سلیمان میزبان نساجی است.

* تراکتورسازی – پدیده
در حساس ترین بازی امروز که جدال بین دو تیم بالای جدولی است، تراکتورسازان میزبان سپاهان هستند. فاصله امتیاز دو تیم ۴ امتیاز است و سرخ پوشان تبریز در صورت پیروزی در این بازی می توانند شانس شان را برای قهرمانی در این فصل هم افزایش دهند.

سپاهان حتی در صورت شکست هم صدر جدول را از دست نخواهد داد مگر آن که اتفاق عجیبی در تبریز رخ داده و تراکتورسازان بتوانند میهمان شان را با اختلاف بیش از ۶ گل ببرند که این خیلی عجیب است.

* استقلال خوزستان – سپیدرود
در دیگر دیدار حساس امروز دو تیم پایین جدولی استقلال خوزستان و سپیدرود با هم دیدار می کنند. پایین جدولی بودن تنها وجه اشتراک این دو تیم نیست.

سپیدرود و استقلال خوزستان که از گزینه های جدی سقوط به لیگ دسته اول هستند، به تازگی با پدیده استعفای سرمربیان هم مواجه شده اند که این هم به مشکلات دیگر این تیمها اضافه شده است. 

* پیکان – پدیده
پدیده که به خوبی تا این هفته خود را در کورس قهرمانی حفظ کرده باید به مصاف تیمی بیاید که بعد از مدتها به تازگی یک پیروزی نوبرانه به دست آورده است.

پدیده تا پایان هفته نوزدهم با ۱۱ برد دارای بیشترین تعداد پیروزی و پیکان با ۹ شکست یکی از تیم های پر شکست این فصل می باشد.

* نفت مسجد سلیمان – نساجی
در دیگر بازی باقی مانده از این هفته نساجی در مسجد سلیمان به مصاف نفت می رود. مجید جلالی هفته گذشته نخستین پیروزی اش با نساجی را تجربه کرد تا با انگیزه بیشتری به ادامه مسابقات فکر کند.

برنامه ادامه مسابقات هفته بیستم لیگ دسته اول به شرح زیر است: 

جمعه ۱۰ اسفند ۹۷

* تراکتورسازی تبریز- فولاد مبارکه سپاهان– ساعت ۱۶ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
داور: 
اشکان خورشیدی کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی – علی میرزابیگی کمک داوران اضافی: رضا کرمانشاهی – محمدباقر پورباقر  داور چهارم: علی اکبر نوری ناظر داوری: حسین عسکری

* پیکان تهران- پدیده مشهد– ساعت ۱۶ – ورزشگاه شهداء شهر قدس
داور:
 محمدرضا اکبریان کمک ها: یعقوب حجتی – مهرداد نجفی کمک داوران اضافی: کمیل غلامی – کیوان علی محمدی داور چهارم: حسن انتظاری ناظر داوری: مسعود عنایت

* سپیدرود رشت- استقلال خوزستان– ساعت ۱۶ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
داور: محمدحسین زاهدی فرد کمک ها: رحیم شاهین – یوسف مغروری کمک داوران اضافی: سعید رحیمی مقدم – مجید محمدی داور چهارم: علی اکبر عظیم پور ناظر داوری: محمدعلی فروغی

* نفت مسجدسلیمان- نساجی مازندران – ساعت ۱۶:۳۰  – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور: محمدحسین ترابیان کمک ها: علیرضا ایلدروم – امیرمحمد داودزاده کمک داوران اضافی: یاسر همرنگ – احمد محمدی داور چهارم: حمید نادری ناظر داوری: حسین خانبان

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: سپاهان – تراکتور، مثل یک فینال/جدال دو تیم قعرنشین و بحران زده

سپاهان – تراکتور، مثل یک فینال/جدال دو تیم قعرنشین و بحران زده

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش