جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سومین ایستگاه دائمی لرزه نگاری باند پهن  راه اندازی شد

سومین ایستگاه دائمی لرزه نگاری باند پهن راه اندازی شد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، ایستگاه لرزه نگاری جاسک دومین ایستگاه لرزه نگاری باند پهن استان هرمزگان است که به کمک ایستگاههای لرزه نگاری زاهدان، بندرعباس، بافت کرمان و چابهار زمین لرزه های جنوب شرق کشورمان شامل منطقه مکران، خلیج فارس، شمال دریای عمان، و جنوب استان کرمان را ثبت و به مرکز شبکه لرزه نگاری پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله در تهران به صورت بر خط و شبانه روزی ارسال می کنند.  

مشخصات رویدادهای لرزه ای ثبت شده، کاملا هوشمند و اتوماتیک در مرکز ملی شبکه لرزه نگاری باند پهن پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، پردازش و محاسبه می شوند و مشخصات زلزله ها به فاصله کمتر از ۵ دقیقه از وقوع آنها از طریق پیامک، رایانامه و وبگاه پژوهشگاه در دسترس قرار می گیرند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: سومین ایستگاه دائمی لرزه نگاری باند پهن راه اندازی شد

سومین ایستگاه دائمی لرزه نگاری باند پهن راه اندازی شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش