چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سقوط هواپیما با ۸۳ سرنشین در منطقه تحت کنترل طالبان

سقوط هواپیما با ۸۳ سرنشین در منطقه تحت کنترل طالبان


خالقداد اکبری عضو شورای ولایتی غزنی می‌گوید که این هواپیما در روستای سدوزی شهرستان ده یک این استان  تحت کنترل گروه طالبان سقوط کرده است.

بر اساس این گزارش، از سرنوشت مسافران و خدمه این هواپیما اطلاعی در دست نیست وگزارش ها حاکی از حضور اعضای طالبان در محل سقوط هواپیما و تلاش برای خاموش کردن آتش است.

منابع نظامی در غزنی می‌گویند که برای انتقال قربانیان احتمالی این سانحه، قراراست به زودی نیروهای ویژه به محل روی داد فرستاده شوند.

به گفته سخنگوی استانداری غزنی، تیمی از کارشناسان برای تحقیق درباره مساله به منطقه اعزام شدند.

برخی گزارش‌ها از قول مقام‌های محلی غزنی می‌گویند که این هواپیما مربوط شرکت هوایی آریانا است، اما مسئولین این شرکت تاکنون در این مورد چیزی نگفته اند.

مقام‌های محلی در ولایت غزنی در جنوب این کشور تایید کرده‌اند که یک هواپیمای مسافربری متعلق به شرکت دولتی آریانا افغان در شهر ده یک ولایت غزنی سقوط کرده و تاکنون تلفات و خسارت ناشی از آن مشخص نیست.

احمدخان سیرت، سخنگوی فرمانده پلیس غزنی با تایید این خبر گفت که این هواپیما در یک منطقه ناامن سقوط کرده است. احمد خالد وردک، فرمانده پلیس غزنی نیز گفت که هواپیمای سقوط کرده مربوط به شرکت آریانا است.

او افزود که این حادثه در روستای سدو شهر ده یک ولایت غزنی اتفاق افتاده است.

وی گفت:  شمار تلفات مشخص نیست ولی هواپیما آتش گرفته و منطقه زیر کنترل طالبان است.

ده یک در سمت جنوب شرق استان غزنی واقع اسا و حدود ۲۵ کیلو متر از مرکز غزنی فاصله دارد.

۳۱۰ ۳۱۰

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : سقوط هواپیما با ۸۳ سرنشین در منطقه تحت کنترل طالبان

سقوط هواپیما با ۸۳ سرنشین در منطقه تحت کنترل طالبان

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش