سفیر پاکستان در سازمان ملل: ایران همسایه بسیار مهم “پاکستان” است

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: سفیر پاکستان در سازمان ملل: ایران همسایه بسیار مهم “پاکستان” است خبر بین المللی:

به گزارش گروه بین‌الملل گروه خبری نهانه به نقل از میزان، ملیحه لودهی افزود: پاکستان و ایران همواره از روابط بسیار خوبی برخوردار بوده اند و ما در حال تلاش برای گسترش این رابطه به تجارت و روابط اقتصادی هستیم.

وی ادامه داد: مردم پاکستان همیشه برای مردم ایران احترام قایل هستند . آنها مردم ایران را برای تاریخ ، تمدن و فرهنگ ایران تمجید کرده اند و ما اشتراکات زیادی را در این زمینه داریم.

سفیر پاکستان در سازمان ملل اضافه کرد: بنابراین رابطه ما یک رابطه خواهر و برادر است و ما همیشه با همسایگانمان تنگاتنگ کار می کنیم تا اطمینان دهیم که برای مزایای متقابل، می کوشیم.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران هم روز یکشنبه به اسلام آباد رفت و در بدو ورود در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال توسعه و بهبود روابط بانکی، تسهیلات تعرفه های ترجیحی و تجارت آزاد دوجانبه بین ایران و پاکستان هستیم.

وی با بیان این که پاکستان همسایه بسیار نزدیک جمهوری اسلامی ایران است و تهران نیز روابط ویژه ای با اسلام آباد دارد، افزود: در حوزه سیاسی روابط ما با پاکستان بسیار خوب است و امیدواریم این آمد و شدها بیش از گذشته گسترش یابد.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : سفیر پاکستان در سازمان ملل: ایران همسایه بسیار مهم “پاکستان” است

سفیر پاکستان در سازمان ملل: ایران همسایه بسیار مهم “پاکستان” است

۱۲ March 2018 | 6:18 pm

دوره بازرسی جوش