دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان

سفارت امریکا در عربستان به شهروندان خود هشدار داد


به گزارش سی ان ان، در پی شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس توسط نیروهای آمریکایی در بغداد، سفارت آمریکا در ریاض به شهروند خود در عربستان نسبت به خطر وقوع حملات موشکی و پهپادی هشدار داد.

سفارت آمریکا در این هشدار خود اعلام کرده است که از تهدیدات مشخص و معینی خبر ندارد.

سفارت آمریکا در عربستان پیش از این نیز دوبار در تاریخ سوم و پنجم ژانویه به شهروندان خود هشدار داده بود.

پنتاگون، بامداد روز جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد که سردار سپهبد سلیمانی را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در فرودگاه بغداد به شهادت رسانده است.

صبح همان روز، خبر شهادت سردار سلیمانی در بیانیه‌ای از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران هم تایید شد.

شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در خصوص این اقدام جنایتکارانه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: جنایتکاران با انتقام سخت منتقمین خون سردار سلیمانی در زمان و مکان مناسب روبرو خواهند شد.

شورای امنیت سازمان ملل نیز چند ساعت پس از به شهادت رسیدن سردار سلیمانی، یک جلسه غیر علنی درباره تحولات خاورمیانه تشکیل داد.

مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی که روز جمعه با جمعی از همراهانش در عراق  هدف حمله هوایی آمریکا قرار گرفت و به شهادت رسید ، دیروز(دوشنبه) در تهران برگزار شد.

۳۱۲ ۳۱۰

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: سفارت امریکا در عربستان به شهروندان خود هشدار داد

سفارت امریکا در عربستان به شهروندان خود هشدار داد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش