یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
سعادت دیگر جایی در تیم بزرگسال ندارد/خودش و خانواده اش مقصر هستند

سعادت دیگر جایی در تیم بزرگسال ندارد/خودش و خانواده اش مقصر هستند


مصطفی کارخانه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، درباره آخرین وضعیت بردیا سعادت برای حضور در تیم بزرگسالان گفت: سعادت تا روز جمعه فرصت داشت به تیم ملی ملحق شود اما این اتفاق رخ نداد. با توجه به لطفی که عطایی، داورزنی، فدراسیون و مجموعه والیبال به این جوان داشت انتظار داشتیم او نیز جواب ما را با محبت بدهد. به هر حال او بازیکنی است که روی اش سرمایه گذاری انجام شده و الان او متوجه نیست سرباز تیم ملی می‌باشد.

سرپرست تیم ملی والیبال تاکید کرد: برای اینکه سعادت سر خورده نشود با لطف و محبت به او اجازه داده شد که در تیم باشگاهی اش حضور یابد اما تا این لحظه به تیم ملی ملحق نشد. او، خانواده اش و مدیربرنامه اش مقصر هستند قطعاً دیگر سعادت در ترکیب تیم قهرمانی آسیا جایی ندارد و این فرصت را به فرد دیگری می‌دهیم و او امین اسماعیل نژاد است که بسیار در تمرینات زحمت کشیده است.

وی در پاسخ به این سوال که پس تکلیف تیم اعزامی به قهرمانی آسیا مشخص است، گفت: بله، قطعاً سعادت دیگر جایی ندارد و همان ۱۴ نفر عازم خواهند شد.

کارخانه در پاسخ به این سوال که برای تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی جوانان جهان چطور؟ گفت: این نیز به تصمیم بهروز عطایی برمی گردد، اما تکلیف تیم بزرگسالان مشخص است و سعادت دیگر در این تیم جایی ندارد. ما می‌خواستیم سعادت از نظر روانی دچار مشکل نشود به همین دلیل به او محبت شد تا در تیم باشگاهی اش حضور یابد اما انتظار بیشتری از او داشتیم امیدوارم او متوجه شود که سرباز تیم ملی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در پی غیبت بردیا سعادت در اردوهای تیم ملی بزرگسالان جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا فدراسیون والیبال با ارسال نامه‌ای به باشگاه ویکستورم کره جنوبی و فدراسیون جهانی خواهان بازگشت بردیا سعادت تا دوم شهریور به ایران بودند اما این اتفاق تا روز ششم شهریور رخ نداد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: سعادت دیگر جایی در تیم بزرگسال ندارد/خودش و خانواده اش مقصر هستند

سعادت دیگر جایی در تیم بزرگسال ندارد/خودش و خانواده اش مقصر هستند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش