دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سرویس پیک موتوری تپسی راه‌اندازی شد

سرویس پیک موتوری تپسی راه‌اندازی شد


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، این سرویس، ویژه ارسال بسته‌ها در مسیرهای درون‌شهری است. تپسی که پیش از این سرویس پیک خودرو را به خدمات خود اضافه کرده بود، حالا راهکار ارسال کالا از طریق موتورسیکلت را هم فراهم کرده است تا امکان ارسال سریع‌تر و اقتصادی‌تر کالا نیز برای کاربران مهیا باشد.

در حال حاضر هر دو سرویس پیک خودرو و پیک موتور، با نام‌های «اتوپیک» و «موتوپیک» در دسترس کاربران است. البته سرویس موتوپیک، در فاز اول در شهرهای تهران، مشهد و شیراز فعالیت خود را آغاز کرده و در ادامه، در سایر شهرهای محل فعالیت تپسی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

این سرویس، همچنین به زودی در پنل سازمانی تپسی که ویژه شرکت‌ها و سازمان‌هاست نیز فعال خواهد شد.

برای استفاده از سرویس موتوپیک، کافی است در اپلیکیشن تپسی پس از انتخاب مبدا و مقصد، از منوی سرویس‌ها «موتوپیک» را انتخاب کنید. در صورتی که پس از جست‌وجو، موتوپیکی یافت نشد، سیستم به صورت خودکار به جست‌وجوی اتوپیک خواهد پرداخت.

تپسی علاوه بر دو سرویس موتوپیک و اتوپیک، با سرویس‌های کلاسیک، پلاس، همیار، تاکسی و هم‌خط به مسافران خدمت‌رسانی می‌کند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : سرویس پیک موتوری تپسی راه‌اندازی شد

سرویس پیک موتوری تپسی راه‌اندازی شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش