یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سرنوشت «چمدان شانس» مرحوم تختی

سرنوشت «چمدان شانس» مرحوم تختی


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ یکی از جالب ترین نکات زندگی جهان پهلوان غلامرضا تختی «چمدان شانس» او بود. در سال ۵۷ مهدی تختی برادر او در مصاحبه ای اولین بار گفت چمدانی به نام چمدان شانس داشت. سید علی اکبر حیدری که در اردوهای تیم ملی همراه با تختی بود، در این باره می گوید: «من هم از آقا مهدی درباره چمدان غلامرضا شنیدم. او در این چمدان همه یادگاری‌هایش را از دوران سفر به مسجد سلیمان برای کار و همینطور سربازی جمع کرده بود. دست نوشته هایش هم در این چمدان بود. آقا مهدی آن موقع می گفت اگر بابک ۱۸ ساله شد این چمدان را باز می کنم تا او یادگاری های پدرش را ببیند.» محمدرضا طالقانی رئیس سابق فدراسیون کشتی هم در این باره می گوید : «چمدان را بعدها باز کردند و الان چیزهایی که در آن بود به موزه ورزش ایران داده اند.»

۲۵۲ ۲۵۲

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : سرنوشت «چمدان شانس» مرحوم تختی

سرنوشت «چمدان شانس» مرحوم تختی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش