شنبه , ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
سرمربی و دو بازیکن والیبال شهرداری گنبد جریمه شدند

سرمربی و دو بازیکن والیبال شهرداری گنبد جریمه شدند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، تیم‌های شهرداری گنبد و لبنیات هراز آمل در هفته بیست و چهارم لیگ برتر (پنجم بهمن) در سالن فدراسیون والیبال به مصاف یکدیگر رفتند.

برخی بازیکنان و اعضای کادر فنی، در زمان برگزاری این مسابقه رفتار نامتعارف و به دور انتظار نسبت به ناظر و داور مسابقه از خود نشان دادند که این موضوع، روز گذشته (دوشنبه ۱۳ بهمن) در نشست کمیته انضباطی بررسی شد.

کمیته انضباطی پس از استماع اظهارات مدعوین و با توجه به اینکه با پذیرش اشتباه در اعتراض به رای داور از ناظر و داور عذرخواهی کردند، آرای زیر را صادر کرد:

عظیم جزیده سرمربی تیم شهرداری گنبد، دو جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم که تا پایان فصل ۹۹ قابل اعمال است و یکصد میلیون ریال جریمه نقدی

رحمان رئوفی مربی تیم شهرداری گنبد، تذکر کتبی

ادریس دانشور بازیکن تیم شهرداری گنبد، تذکر کتبی و یکصد میلیون ریال جریمه نقدی

کمال قریشی بازیکن تیم شهرداری گنبد، تذکر کتبی و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: سرمربی و دو بازیکن والیبال شهرداری گنبد جریمه شدند

سرمربی و دو بازیکن والیبال شهرداری گنبد جریمه شدند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش