سه شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز ابقا شد

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز ابقا شد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، کیاوش علاسوند پس از مذاکرات با سید سالار محمد نیا (مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اهواز) برای حضور در تیم فوتسال این باشگاه به توافق دست یافت و در فصل آینده لیگ برتر باشگاه‌های کشور به عنوان «سرمربی» هدایت نماینده خوزستان را بر عهده خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اهواز با بیان هدف اصلی در باشگاه حمایت از مربیان و بازیکنان خوزستان است، گفت: ما فرصت را در اختیار آنها قرار خواهیم داد تا این نفرات شایستگی خود را ثابت کنند.

سید سالار محمد نیا در ادامه به کاهش بودجه باشگاه ملی حفاری اهواز اشاره کرد و افزود: با بودجه محدود نمی‌توانیم همانند سایر تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ برتر فوتسال، ستاره جذب کنیم و همچنان با ترکیبی بومی در رقابت‌ها شرکت می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تیم ملی حفاری اهواز در پایان مرحله مقدماتی مسابقات فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با هدایت کیاوش علاسوند به مقام هشتم دست یافت و به مرحله پلی‌آف صعود کرد و با شکست مقابل تیم مس سونگون تبریز از راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی بازماند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز ابقا شد

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز ابقا شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش