چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
سرلشکر باقری به روسای نیروهای مسلح کشورهای اسلامی تبریک گفت

سرلشکر باقری به روسای نیروهای مسلح کشورهای اسلامی تبریک گفت


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی پیام‌هایی جداگانه فرارسیدن عید سعید قربان را به رؤسای نیروهای مسلح کشورهای اسلامی تبریک گفت.

متن پیام‌ها به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن عید قربان، عید بزرگ مسلمانان را به جنابعالی و آحاد نیروهای مسلح آن کشور مسلمان، دوست و برادر صمیمانه تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.

تردیدی نیست، حج و مناسک الهی آن که تجلیگاه وحدت، صمیمیت، یکپارچگی و یکرنگی امت اسلامی در انجام فریضه‌ای بی همتا است، فرصت مغتنمی برای درک معارف قرآنی و تعالیم نبوی و شناخت مسائل و مصائب جهان اسلام بویژه در شرایط کنونی که جامعه بشری در معرض ابتلاء به بیماری کوید ۱۹ و ویروس کرونا قرار دارد، به شمار رفته و ضرورت همکاری‌ها و اقدامات سازنده و مؤثر برای مقابله با آن را به همه کشورها و دولت‌ها یادآور می‌شود.
با تبریک مجدد عیدالاضحی، موفقیت، بهروزی و سعادت جنابعالی، دولت، ملت و نیروهای مسلح آن کشور را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : سرلشکر باقری به روسای نیروهای مسلح کشورهای اسلامی تبریک گفت

سرلشکر باقری به روسای نیروهای مسلح کشورهای اسلامی تبریک گفت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش