• Home
  •  سردار همین زمستان به لیون می رود/عکس

 سردار همین زمستان به لیون می رود/عکس


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، اخبار و گمانه زنی ها پیرامون تیم آینده سردار آزمون این روزها بیش از قبل افزایش یافته است. این مهاجم ایرانی تابستان پر خبری را پشت سر گذاشت و اکنون لیون آستین ها را برای جذب این بازیکن در نقل و انتقالات ژانویه بالا زده است.

وب سایت چمپیونات روسیه به نقل از رسانه فوت سور فرانسه نوشته است که زنیت آماده است تا در زمستان آزمون را به مبلغ ۸ میلیون یورو بفروشد و مهاجم زنیت در حال نزدیک شدن به انتقال به لیون فرانسه است.

به گفته این منبع، زنیت در زمستان امسال آماده فروش آزمون به مبلغ ۸ میلیون یورو است تا در تابستان ۲۰۲۲ که قرارداد این بازیکن ایرانی با این باشگاه به پایان می رسد، او را به صورت رایگان از دست ندهد. پیش از این مشخص شده بود که آزمون قصد تمدید قرارداد با قهرمان روسیه را ندارد.

 سردار همین زمستان به لیون می رود/عکس

چمپیونات نوشته است: لیون برای جذب سردار در اواسط این فصل جدی است زیرا بسیاری از مهاجمان این تیم به دلیل حضور در جام ملت های آفریقا برای مدتی در این تیم غایب خواهند بود. به یاد بیاورید که چند روز قبل، علاقه لیون به آزمون توسط مدیر ورزشی این باشگاه یعنی جونینیو پرنامبوکانو تایید شده بود.

این در حالی است که تیم هایی نظیر بایرلورکوزن و لیون در تابستان امسال حاضر بودند که با پرداخت ۲۰ میلیون یورو، مهاجم ایرانی را به خدمت بگیرند که این مسئله با مخالفت زنیت همراه شد و حالا قهرمان روسیه حاضر شده است با ضرر ۱۲ میلیونی و تنها با دریافت ۸ میلیون یورو، آزمون را به لیون بفروشد.

آزمون از سال ۲۰۱۹ در زنیت بازی می کند و پیش از آن در تیم های روبین کاران و روستوف بازی می کرد. در فصل گذشته، این مهاجم ۲۴ بازی در لیگ برتر روسیه انجام داد و ۱۹ گل (سه گل از روی نقطه پنالتی) به ثمر رساند و ۲ پاس گل داد. در فصل ۲۰۲۱/۲۰۲۲، آزمون ۱۲ بازی در لیگ برتر انجام داده که ۷ گل به ثمر رساند و ۴ پاس گل داد.

وب سایت spbdnevnik نیز ضمن انتشار این خبر، ادعای جدیدی را مطرح کرده است. این وب سایت نوشته است: زنیت به خرید الکسی میرانچوک هافبک آتالانتا علاقه مند است. جذب این گزینه برای قهرمان روسیه منتفی نشده و حتی ممکن است طرفین بتوانند بر سر معاوضه سردار آزمون با هافبک روسی به توافق برسند. یکی از سران زنیت در جریان بازی خارج از خانه این تیم برابر یوونتوس در تورین، با نمایندگان آتالانتا دیدار کرد.

۲۵۶ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش:  سردار همین زمستان به لیون می رود/عکس

 سردار همین زمستان به لیون می رود/عکس