یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
سردار قربانی به «محسن رضایی» تبریک گفت

سردار قربانی به «محسن رضایی» تبریک گفت


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سردار مرتضی قربانی استاد دانشگاه امام حسین (ع) و از فرماندهان دفاع مقدس با صدور پیامی، انتصاب محسن رضایی به سمت معاونت اقتصادی رئیس‌جمهور را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی میرقائد

با سلام و تحیات الهی؛

احتراماً جنابعالی ۱۶ سال در فرماندهی کل سپاه و هشت سال در دوران دفاع مقدس، منشاء برکات بزرگ از جمله تشکیل نیروهای زمینی، هوایی، دریایی، قدس، بسیج و دانشگاه با عظمت جامع امام حسین (ع) که فرماندهان و مدیران بزرگی را در سپاه و در تخصص‌های مختلف رشد و ارتقاء داد و کشور از خدمات ارزنده همین نیروها بهره‌های فراوانی کسب کرد، شدید.

امروز که به لطف خداوند بزرگ، دولت کریمه و انقلابی مسئولیت اجرایی اقتصاد کشور را به دست گرفته‌اید و به لحاظ اعتماد واثقی که به جنابعالی بوده در سمت معاونت اقتصادی ریاست جمهوری منصوب شده‌اید از طرف خودم و جمع کثیری از همرزمان شما تبریک فراوان عرض می‌نمایم.

برادر محسن؛

شما با اعتقاد قلبی به اسلام و ولایت فقیه و خدمت خالصانه به مردم، چند میلیون رزمنده دلاور و شهدای عزیز این مملکت امام زمان را سازماندهی و به‌کارگیری کردید و در همه عملیات‌ها و ماموریت‌ها از نور مقدس خداوند و ائمه طاهرین کمک و یاری گرفتید و امروز امنیت این کشور مدیون مردم، ارتش، بسیج، و سپاه پاسدارانی است که تحت فرماندهی شما بوده‌اند.

اینک، همه ما فرماندهان قدیمی و رزمندگان پیشکسوت انتظار داریم همچون هشت سال دفاع مقدس سر از پا نشناسید و در این گام دوم انقلاب با یک اقدام انقلابی و جهادی در امر تعالی اقتصاد کشور قلب امام زمان (عج) و رهبر عزیزمان و ملت غیور و شهید پرور مان را با خدمت خالصانه، شاد و مسرور فرمایید.

امام خمینی قدس سره در پایان جنگ فرمودند نهراسید که نمی‌هراسید، کمربندها را محکم کنید شما سال‌ها و ماه‌های تعیین‌کننده‌ای را در پیش رو دارید.

برادر محسن؛

با رمز یا رسول الله و یا فاطمه الزهرا(س) گام‌های بلند و انقلابی را بردارید دعای امام زمان (عج) , رهبر عزیزمان و ملت مظلوم و ستمدیده در بحران اقتصادی و همرزمان شما همراهتان می‌باشد.

برادر محسن؛

یا علی یا علی یا علی

برادر شما سرتیپ پاسدار مرتضی قربانی و جمع کثیری از همرزمان شما

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : سردار قربانی به «محسن رضایی» تبریک گفت

سردار قربانی به «محسن رضایی» تبریک گفت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش